Mutlubi.com, Sevgimizi yansıtan bahçeler...

Herkese Merhaba,

Hepimizin en mutlu olduğu anlar nelerdir? Bi düşünelim; hediye almak, sevgimizi gösterebilmek, sevdiklerimizle birlikte olmak ve en önemlisi de sanırım sevildiğimizi hissetmektir.

Çok şanslıyız ki hediyemizin içine ufak tefek sevgi pıtırcıkları ekleyerek sevgimizi sunabileceğimiz çok güzel canlı bahçeleri mutlubi.com da bulabiliriz. Bu bahçeler ile sevgimizi özel kılan anları yada mesajları iletmemiz mümkün.Benim gibi doğa aşığı olan yakınlarınıza, sevgilinize yada annenize alabileceğiniz anlamlı ve yaşayan bir hediye arıyorsanız sizi birçok çeşit karşılıyor, renk ve yapı olarak size uygun olanı seçebilirsiniz.Benim sevgimi taşıyan teraryumum pembe bahçe; tam hayalimdeki güzel bahçeli evimi yansıtıyor, gerçekten de benim için anlamı çok fazla :) evimin baş köşesinde yerini aldı bile.

Hem bakımı kolay hem de yaşayan bir hediye; üstelik İstanbul içine özel kuryelerle teslimat yapılıyor ki sevginize herhangi bir zarar gelmesin :)

Hem içten ekibi ile hem de sizler için en güzeli isteyen çalışma anlayışları ile mutlubi.com sevginizi yaşatmanızı bekliyor.

Unutmayın 2017 yıl sonuna kadar siteden yapacağınız alışverişlerinizde
 "lifeofyasmina" kodu ile %15 indirimi kaçırmayın !!!

Sevgiyle kalmanız dileğiyle...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Recent

recentposts

Random

randomposts