9 Aralık 2016 Cuma

Zenvita Renk Açıcı Krem

Merhaba Arkadaşlar,
Uzun bir zamandır blogda yazı paylaşmamıştım, aslında ne oldu bilmiyorum ama bazen insana böyle bir tembellik mi desem, bi nazar mı desem :) ne oluyor, sıkılıyor bazı şeylerden ve tekrar yeniden başlamak için ara veriyor :) Benim ki biraz uzun oldu ama artık düzenli olarak paylaşımlarımı yapacağım:)

Özellikle sizlere bugün benim çok muzdarip olduğum bir konudan ve bir üründen bahsetmek istiyorum, bazı bölgelerimizde oluşan renk değişiklikleri bazen çok can sıkıcı olabiliyor.

Genelde epilasyon, ağda vs. gibi durumlardan sonra özellikle de güneş ışınlarının katkısıyla bölgesel lekelenmeler oluşabiliyor. Ve maalesef ki kalıcı oluyor hatta geçirmek için ne yapsak da geçmiyor :(Ben de sizlere işte bu konuda yardımcı olacağını düşündüğüm ve kullanmaya başladığım bir kremden , Zenvita Renk Açıcı Krem, bahsetmek istiyorum.

Benim sorunum aslında dudak üstü bölgem :), özellikle iple aldırmama rağmen yine de lekenlenme oluştu, ve bikaç senedir geçiremiyorum, ama renk koyulaşması genelde ( kılların alınma şekline de bağlı olarak ) epilasyon yapılan bölgelerde oluşuyor. Örneğin, koltukaltı, dudak üstü bölgesi, genital bölge (en çok sıkıntı da bu bölgede sanırım) ve sadece bayanlardan bahsetmiyorum, aynı durum erkeklerde de var, özellikle sakal bölgesi ve koltukaltı bölgesi.

Kusura bakmayın biraz açık açık yazıyorum ama sonuçta çoğu insanın yaşadığı bir durum bu. Ayrıca sadece bu durum için düşünmeyin, yaşlılık lekeleri, yanlış ürün kullanma sonucu oluşan lekeler, sivilce izleri.... hepsi bir sorun.

Ve Zenvita doğal içeriği ile bizlere en azından bu lekelerden kurtulmamız için bir çözüm sunuyor:)

Zenvita Krem peeling ya da herhangi bir soyma işlemi yapmadan, cildin rengini açıp cilt tonunuzu eşitlemeye yarıyor ve böylece oluşan lekeli kısımlar da açılmış oluyor, Ben şimdilik dudak üstü bölgemde kullanmaya başladım, etkin sonuç için 50 ml bir tüpü bir ay gibi bir sürede kullanıp duruma göre 2. tüpe geçicem. Genelde bölgenin büyüklüğüne göre ya da kullanım miktarınıza göre 3 tüpte sonucu gözleyebiliyorsunuz.

Ürüne ulaşmak için http://www.sgakozmetik.com/zenvita-renk-acici-krem-50-ml sayfasını tıklayıp hem inceleyebilir hem de sipariş verebilirsiniz.


Ben öncelikle yetkili kişi olan Serkan Bey ile çok uzun bir görüşme yaptım ve yan etkileri var mı diye sormuştum, içeriği (altta bahsettim ) bitkisel olduğundan herhangi bir yan etkisi yok dendi, ve bir de hassas olan bölgelerimize sürdüğümüz için tahriş yapma olasılığını da sordum ki, kimyasal içermediği için o konuda da rahatladım.

Ürünü kullanmaya başladım, ama bir tüp bitince sizinle yine burda buluşup sonuçlarını yazıcam,
Bu konuda çok kişinin çözüm aradığını bildiğim için umarım yardımcı olmuşumdur.

Konuyla ve ürünle ilgili bir sorunuz olursa, ürün fotoğrafını instagram sayfamdan da paylaşıcam;

https://www.instagram.com/lifeofyasmina/?hl=tr takibe almayı unutmayın, sga kozmetik sayfasını da etiketleyerek paylaşacağım resmin altına sorularınızı yazabilirsiniz.

Şimdilik öpüyorum şekerler, umarım yine sık sık burda buluşuruz.

İçeriği: Su teresi özü, üzüm çekirdeği yağı, kayısı çekirdeği yağı ve papatya özü.
Ayrıca 30 faktör de güneş koruması içerir.

su-teresi
SU TERESİ ÖZÜ
Turpgiller familyasından Orta Asya ve Avrupa’nın büyük bölümünde su ve akarsu kenarlarında rahatça yetiştirilebilen, çok hızlı büyüyen ve çok yıllık otsu bir bitkidir.
uzum-cekirdegi-yagi
ÜZÜMÇEKİRDEĞİ YAĞI
Sağlığa yararlı etkileri 1947 yılında Bordeaux Üniversitesinden kimyacı Jack Masquelier tarafından keşfedilmiştir. Hiçbir meyve, üzümde olduğu kadar kimyası birbirinden farklı antioksidan özellikli madde bulundurmamaktadır.
kayisi-cekirdegi-yagi
KAYISI ÇEKİRDEĞİ YAĞI
Tarihi kaynaklara göre; Türkistan, Orta Asya ve Bati Çin’i de içerisine alan çok geniş bir bölge kayısının ana vatanıdır. M.Ö. IV.yüzyılda Anadoluya getirilmiştir ve zaman içerisinde bu coğrafya ikinci vatanı haline gelmiştir.
papatya-yagi
PAPATYA ÖZÜ
Dünyanın farklı coğrafyalarında doğal ortamda kendiliğinden yetişen çiçekli bir bitkidir. Yapısında alfa-bisabolol, flavonoidler, apigenin, quercetin, patuletin, luteolin, glucoside, uçucu yağlar, rezin ve fenolik bileşikler içeren bir bitkidir.4 yorum:

 1. O zaman sonuçlarını takipteyim! Şifa olsun :) sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. yardımcı olursa ben de alayım. o kadar saçma şeyler denedfim kii dudak üstü bölgem için. geçmiyor geçmiyor :(

  YanıtlaSil
 3. bende farklı bir ürünle çözüm bulmuştum =) İşe yaramasına sevindim

  YanıtlaSil
 4. ben de denedim ancak benim cildim kuru olduğu için bana iyi gelmedi :(

  YanıtlaSil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey