24 Mart 2016 Perşembe

Rimmel London Wake Me Up Wonder'Full Extra Black Mascara

Merhaba,
Geçen aylarda watsons yarışması Rimmel London'dan yaptığım ürün alışverişinde daha önce de denemek istediğim bir maskarayı almıştım.

Rimmel London Wake Me Up Wonder'Full Extra Black Mascara


Bu maskaranın 3 çeşidi var arkadaşlar, biri normal black , biri bu pek ses getiren salatalık kokulu ve besleyici olan açık yeşil ambalajdaki black ve bir de benim aldığım 3 numaralı extra black maskara.

Kıl yapıda tombik bir fırçadan oluşuyor, her ne kadar silikon fırçaları sevsem de, volum gerektikçe fırçanın kıllı ve tombik olması da olağan geliyor bana. gerçi artık fırçalar göz yapısına göre değişkenlik gösterebiliyor, hatta minik fırçalar daha çok kirpiğe ulaştığı için daha dolgun da gösterebiliyor. Çok fazla çeşit var, aslında bu belki de başka bir yazının konusu olabilir.

Neyse, benim göz yapım küçük olduğu için maskara sürerken en çok karşılaştığım sorun bulaşma sorunudur, kirpiklerimde toplanma ya da kuruma ve dökülme problemleri 2. sırada yer alır benim için. Bu sebeple her güne kullanamasam da önce normal bir maskara sürüp, hacim istediğim durumlarda Wake me Up ile güçlendiriyorum ve gerçekten de güzel bir sonuç elde ediyorum. Ama kirpikleri uzatma, yayma gibi birşey görmedim ben, daha doğrusu tek etkisi kapkara bir duruş vermesiydi.


video

Normal fiyatı 24,99 TL , ama indirimlerde daha uyguna alınabilir, ben bitince açıkçası tekrar almayı düşünmüyorum. 
Okuduğunuz için teşekkürler...

9 yorum:

 1. Şu sıralar Loreal False Lash Superstar Mascaradan o kadar memnunum ki uzun zaman başka rimel alacağımı sanmıyorum. Teşekkürler bilgilendirme için ♥

  YanıtlaSil
 2. Rimmel marka maskaraları ben de seviyorum ^.^

  YanıtlaSil
 3. Daha önce rimmel'in hiçbir ürününü kullanmadım. Bir ara rimellerini denemek istiyorum ama.

  YanıtlaSil
 4. kadınlar günü indirimi zamanı bu rimelden bir alana bir bedava vardı watsonslarda hatta alsammı diye düşünmüştüm ama elimde çok rimel var diye vazgeçmiştim canım

  YanıtlaSil
 5. bence güzel durmuş sende tam aradığımız gibi bir maskara bulamayacağız bu gidişle ama..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya sorma, ben de tam işte bu benim maskaram diyemiyorum hala :)

   Sil
 6. Bunun bronz ambalajlısı benim kirpiklerimle çok anlaşamamıştı; zaten genel olarak Rimmel London rimelleri sevemiyor benim kirpiklerim. Yalnız salatalık kokulu olduğunu bilmiyorsdum, ilginçmiş :))) sevgiler!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaaaa evet bronz olan da vardı bende, şimdi hatırladım :)ama anneme vermiştim, onlar bi eski seriydi sanırım,bu arada ben de ki salatalık kokmuyor, açık renk olan öyle, ama çok da koktuğunu söyleyemem.

   Sil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey