21 Mart 2016 Pazartesi

Kadınlar Günü'nü Dostlarımızla Kırıntı Cafe'de Kutladık

Merhaba arkadaşlar,
8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde sevgili Nişantaşı Postası editörü Eda'cığımın daveti ile blogger dostlarımızla güzel bir buluşma gerçekleştirdik. Kırıntı Cafe'nin de harika hizmeti ve güler yüzlü karşılamasıyla güzel, sohbet dolu bir kahvaltı ettik.



Kırıntı Cafe Nişantaşı'nda yer almaktadır ve gayet de popüler, ama bir o kadar da naif ve güler yüzlü personeli ile gitmenizi tavsiye edebileceğim güzel bir mekan. Bizler gelmeden masalar düzenlenmiş, ikramlar hazırlanmıştı. Ve sürekli kibar bir şekilde ikramlarımız devam etti.



Bizleri orada buluşturan Eda Öcalan arkadaşımla ve bir çok katılımcı ile tanışmamız kaynaşmamız o kadar kısa sürede oldu ki :) gerçekten de sıcak bir ortam vardı.




Atatürk'ün Kadınlar üzerine olan bir sözü de duvara yazılmıştı, karanfiller, çiçekler ve hediyeler hazırlanmıştı bizler için. Benim için çok ama çok anlamlı bir gündü.


Eda'cığım açılış konuşması ile hem günün anlamını özetledi hem de Kadınlar Günü'müzü kutladı.



Ve bizlere hazırlanan sponsor hediyelerinden de biraz bahsetmek istiyorum.


Öncelikle Sherpa Mallorca markası takıları ile ünlü bir markadır, bazı arkadaşlarıma çekiliş ile takılar hediye edildi.


Rossmann  da Rıza Bey'in katılımı ile hem bizlerin Kadınlar Günü'nü kutladı hem de harika bir paket hediye edildi. Pakette birçok ürün var gördüğünüz gibi, hepsini ayrı bir blog yazısı olarak anlatmam gerekiyor, çünkü içinde ilk defa deneyeceğim ürünler mevcut, Rossmann ailesine teşekkür ederim bu güzel paket için ve o gün yanımızda bulundukları için.


Mihri fashion healing hesabının sahibi sevgili Mihriban Hanım'la da tanıştığımız için ben çok mutlu oldum, kendisi taşlarla ilgili seminerler veren bir taş uzmanı, bizlere de o gün yanımızda bize huzur sağlayacak ve stresimizi azaltacak Ametist taşı hediye etti, ben de o taşımı zincirle tamamlayıp kolye olarak sürekli takmayı planlıyorum, kendisiyle tanıştığıma çok memnun oldum, tekrar teşekkürler.


Bilgi Paylaşım Merkezi'nden çok güzel bir seminer bileti kazandım o gün, bazı hediyeler çekilişle verildi, o yüzden ben de en uygun zamanda gitmeyi düşünüyorum, çok teşekkür ederim, merakla bekliyorum :)

Ayrıca, cimnastikçim sitesi spor temalı bir t-shirt hediye etti, sitede birçok spor malzemesini bulabilirsiniz.


Yine çekilişlerle arkadaşlarıma Mos Kuaför den bir hediye çeki, Bebek Sauna & Hamam dan bir hediye çeki ve Pedagog Necla Çağlayan'dan imzalı bir kitap hediye edildi, kendisi de o gün bizlerleydi, tanıştığıma gerçekten çok memnun oldum.


Sevgili Reyhan Boğa, kaş ve profesyonel makyaj üzerine Nişantaşı'nda bir dükkanı var ve kendisi de o gün bizlerleydi, 3 kişiye kaş tasarımı hediye edildi, bizlere ise profesyonel makyaj hediye kuponu verildi, en kısa zamanda farklı bir makyaj yaptırıp sizlerle paylaşmayı düşünüyorum. Çok teşekkürler, bu arada kendisi harika tatlı bir insan tanıştığıma çok çok sevindim gerçekten.


Lila Kutu ailesi de o gün bizleri yanlız bırakmadı ve bir paket gönderdi. İçinde benim de merak ettiğim miaorganical ürünleri vardı, paket için çok teşekkür ederim, kullandıkça ayrıntılar blogda yer alacaktır.


Ve son olarak Morebella ailesi de yeni SD Hair Pack saç maskelerinin yetkili satış noktası oldukları için bizlere benim daha önce de kullandığım ve beğendiğim maskeden hediye ettiler, özellikle pakette ismimizin yazması beni şaşırttı, bu jestlerinden ötürü bir kat daha fazla teşekkür etmem gerekiyor :) En kısa zamanda kullanıp tekrar paylaşmayı düşünüyorum.


Bu harika günde birçok blogger arkadaşımla buluşup güzel vakit geçirdik, bir çok yeni harika insanla tanıştım ve en önemlisi Eda Hanım'la tanışmamızdı, mekana, Eda Hanım'a ve tüm sponsorlara tekrar teşekkürler, umarım bu tip güzel etkinliklerle yeniden bir araya gelme fırsatı buluruz.
Sevgiler...

4 yorum:

  1. Rujunun rengine bayıllldımmmm :)) Maşallah dedim. Çok güzel bir etkinlik olmuş lila kutuyu geçtiğimiz sene almıştım memnun kalmayınca bir daha almadım..

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel bir gün geçirmişsiniz, tüm hediyelerini güzel günlerde kullanmanı diliyorum... sevgiler :)

    YanıtlaSil
  3. çok keyifli oldu Yasemincim değil mi kısa zamanda tekrar görüşelim canım sevgiler .-))

    YanıtlaSil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey