18 Mart 2016 Cuma

Deborah Milano’dan parabensiz doğal fondöten

Deborah Milano’dan parabensiz doğal fondöten


Birçok kadın, cildinin hassas olmasından şikayetçidir. Bu tip düşük toleranslı ciltlerde, kozmetik ürünlerinin içeriği çok büyük önem taşır. İşte 100 yılı aşkın geçmişe sahip İtalyan kozmetik markası Deborah Milano da özellikle hassas ciltlere ihtiyaçları olan nazik bakımı sağlamak için belirli sentetik maddeleri içermeyen doğal bir fondöten yarattı: Perfect&Natural.
 
Paraben, silikon, mineral yağ ve akrilat içermeyen Perfect&Natural, yüksek performanslı, ipeksi pürüzsüzlükte bir uygulamayla, cilt tonunu eşitler ve doğal bir görünüm sağlar. Yumuşak, kadifemsi pürüzsüzlükteki akışkan yapısı cilt üzerinde eriyerek sağlıklı ve iyice nemlenmiş aydınlık bir görünümle kusursuz bir bitiş yaratır.
Orta derecede kapatıcılık için formüle edilmiş olan Perfect&Natural, cildin görünümünü iyileştiren, lekeleri gizleyen, gözeneklerin görünümünü minimize eden ve parlamayı matlaştırmaya yardımcı olan bitkisel özlü yağlar ve nem veren bitki özleriyle zenginleştirilmiştir.
 
İkinci bir ten hissi verirken koruyucu bir film tabaka oluşturarak dış etkenlere karşı koruyan Perfect&Natural, cildi nemlendirirken makyajın daha uzun süre yeni uygulanmış gibi taze görünmesini sağlar.
Ambalajları yüzde 100 geri dönüştürülebilir polietlenden üretilen Perfect&Natural, içerdiği SPF15’le cildi UV ışınlarının yol açtığı ışın yaşlanmasına karşı korur.
 

Fiyatı: 39.90 TL


2 yorum:

  1. Markanın fondötenlerini daha önce kullanmadım ama tanıtımdan merakımı çaldı. Sevgiler.

    YanıtlaSil
  2. kapatıcılık yönünden etkili bir ürün olmadığını düşünüyorum Perfect&Natural olanını denedim diğerleri nasıl bilmiyorum ama bir şey sürmemişim gibi bi etki hissedemiyorum nedense..

    YanıtlaSil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey