MiSecret Kiwi Squeez' Up Gece Maskesi

Merhabalar,

Renginibul etkinliğinde Limonian hesabının bizlere verdiği hediye paketinden çıkan bir maskeyi tanıtmak istiyorum sizlere.

Limonian sitesinden online olarak Kore menşeiili ürünleri inceleyip satın alabilirsiniz.Bu gece maskesini de ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.

MiSecret Kiwi Squeez' Up Gece Maskesi


Öncelikle ambaljı ve renkleri o gün ürünleri incelerken hepimizin dikkatini çekmişti, bu maskelerin birkaç çeşidi daha var, bize verilen kırmızı gece bakım sağlayan bir maske.

Squeez' Up maskenin, yumurta gibi olan ambalajını açınca, içinden koruyucu bir kapak ve kremi direk elinizle almamanız ve hijyen açısından daha kullanışlı olmasını sağlayan minik bir kaşık çıkıyor.


Bu ürün aslında içeriğindeki maddelerle cilde yoğun nemlendirme ve yumuşaklık kazandırmaya yarıyor.

Pyto-Vita ve Easyliance maddeleri.


Maskenin kıvamı biraz ilginç, düşündüm düşündüm nasıl tarif edebilirim diye:) aynı boza gibi bir kıvamı var, ne çok akışkan ne de katı krem gibi, ama jöle gibi de dağılmıyor:) anladınız siz onu :)))))

Maskeyi gece temizlediğim cildime sürüyorum ve sabaha kadar yüzümde kalıyor, gece uyurken o benim cildime ekstra yumuşaklık sağlıyor, sağlıyor mu gerçekten? diye sorarsanız , kesinlikle evetttt, çok fazla uygulamanıza gerek yok bir miktarını bile sürmeniz yeterli, yumuşacık oluyor. Zaten kremi sürdüğünüzde öyle beyaz beyaz kalmıyor yüzünüzde, görünmez hale geliyor, sadece yüzünüzde bir ağırlık bir yapış yapışlık hissediyorsunuz.

Ama genel anlamda kullanıp bitireceğim bir ürün, benim gibi hassas bir cilde bile bir zararı dokunmadı.


Okuduğunuz için teşekkürler...

4 yorum:

 1. gece değil ama 2-3 akşamda bir nem maskesi olarak kullanıyorum ben bunu güzel aydınlık bir görüntü veriyor sanki 1-2 hafta daha kullanıp yazacağım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Dediğin gibi akşamları da biraz daha yoğun olarak sürüp nem maskesi olarak da kullanılabilir, farklı bir yolu, çok teşekkür ederim önerin için İrem Ablacım :)

   Sil
 2. Ne sevimli bir ambalajı var <3

  YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts