10 Şubat 2016 Çarşamba

Bigrazia Mağazasını Birlikte Gezelim | Vlog

Herkese Merhaba,

Hazır sevgililer günü de yaklaşıyorken, bayanlar sizin için seçebileceğiniz çok güzel takı fikirleri vermek istiyorum, tabi ki siz seçeceksiniz eşiniz, sevgiliniz alacak :) Ya da beyler siz de buyrun bakın da, belki güzel bir fikir olur hediye için :))))


Sevgili Aslı'nın dükkanında gördüğüm ve fotoğrafladığım takılara geçmeden önce, gerçekten çok aydınlık güzel dizayn edilmiş bir dükkan olduğunu söylemek istiyorum, Allah bol kazançlar versin, siz de uğramak isterseniz Bakırköy meydana girince hemen çok az aşağıda sağda Gür Çarşısına girin ilerleyince solda kalıyor dükkanı, 36 numara, giderseniz benden de çok selam söyleyin :)


Hala devam ediyor mu bilmiyorum ama açılışa özel inanılmaz güzel fiyatlarla çok kaliteli adeta pırlanta görünümlü harika takıları bulabilirsiniz, ben eminim orda herkes kendine göre mutlaka star bir parça beğenecektir.


Bu arada dükkanda çekilen VLOG umu izlemek isterseniz yazının üstüne tıklamanız yeterli.
(Kanalıma abone olmayı unutmayınnnnn)


Bu arada tatlimo.com un yetkilisi Mahmut Bey de açılışı unutmamış ve çok güzel bir tatlimo pastası hazırlamıştı, ne kadar zarif ve ince düşünceli bir insan.


Benim gözümün takıldığı ve hatta satın aldığım birkaç parçadan da bahsetmek istiyorum.Bu şahmeranlara bayıldım ben, ne zamandır da istiyordum ve özel fiyatlarla bir tanesini aldım :)


Bir de yurtdışında da çok trend olan Christian Dior küpelere bayıldımmmmmm :)


Bunların içinde de çok güzel desenler var, kimisinde boncuklar kiminde taşlar, kiminde de minik simli yıldızlar var :)


Ben kendime şu arkadaki siyahları aldım :)))) çok güzeller,Sevgiler canım, tekrardan hayırlı olsun, okuduğunuz için çok teşekkür ederim.

1 yorum:

  1. en kısa zamanda ziyaret etmek istediğim yer, hep aklımda da bir türlü oraya geçemiyorum :( yazın harika olmuş, gezmiş kadar oldum :)

    YanıtlaSil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey