4 Ocak 2016 Pazartesi

Wella Yeni Seri EIMI Tanıtım Lansmanı

Merhabalar,

Soran Anne ve Eniselives in Wella ile birlikte gerçekleştirdiği Wella Professionals yeni seri EIMI ürün tanıtım lansmanında ben de vardım, sizlere kısaca lansmanda neler yapıldı bahsetmek istiyorum.
Marka Müdürü Seren Bey bizlere yeni seriyi tanıttıktan sonra, canlı performansları ile sevgili Selçuk yine tüm hünerlerini gözler önüne serdi :) Cansız, sönük saçları bir anda kapak çekimi bile yapacak :) hale getirdi, inanamadım, harikaydı.
Tabi bunda EIMI nin de etkisi büyük, anında etkisi, saçları hacimlendirmesi, ışıltı vermesi, yumuşatması... gibi birçok çeşidi olan bir seri.

İleri teknoloji ve araştırmalar ile yaratılan EIMI, yeni nesil şekillendirme ürünleri ile kişiye özel güzelliği simgeliyor. Wella Professionals’ın bireysellikten ilham alarak geliştirdiği EIMI, aynı zamanda ben-kendim anlamına gelen I-ME olarak da tanımlanıyor. Farklı tutuş seviyesindeki 30 ürün çeşidi ile dikkat çeken EIMI, yenilikçi ürünleri ile kişiye kendi stilini yaratma imkânı sunuyor.


Birçok blogger arkadaşımın ve basının da katıldığı lansman için hem Wella ailesine hem de Çiğdem ve Enise'ye çok teşekkürler. Çok güzel bir gün geçirdik hepimiz. Özellikle bu güzel kareler için de @umudunkaresi ne ayrıca teşekkür ederim.


Sevgiler,

1 yorum:

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey