21 Ocak 2016 Perşembe

L.A Colors Mood İnstinctive Lipgloss

Merhabalar,

#renginibul etkinliğinde PelliniOfficial tarafından bizlere hediye edilen L.A Colors lipglossu ayrıca incelemek istedim.

Pelliniofficial hesabı ülkemizde bulunmayan ürünleri yurtdışından temin edip bizlere ulaştıran ve bir çok tanınmış kişinin de güvenerek alışveriş yaptığı bir hesaptır:) Mutlaka instagram satış sayfasına göz atmanızı tavsiye ederim.


Bizlere göndermiş olduğu bu lipglossu ben de ilk defa kullandım, yani bu markayı da tabi, ve normalde gloss kullanmayan biri olarak tek kelime ile bayıldım, çünkü ağır bir yapısı yok, şeffaf ve içinde minik çok minik ışıltılar içeriyor ama tanecikli değil kesinlikle, bir de ambalajının rengi çok hoşuma gitti.


Mutlaka çantamda taşıyorum, rujum silinse de ya da dudaklarım kuruduğunda hemen elim bu glossa gidiyor, fresh bir görüntü veriyor dudaklara, yapış yapış değil ve kokusu da çok güzel.

Tekrar pelliniofficial hesabına çok teşekkür ederim, bir de Elf far fırçası göndermişti, çok severek kullanıyorum yakında onun da yazısı gelecek :) Sevgiler,


2 yorum:

  1. ben de gayet sevdim yapış yapış değil ve kolay tazeleniyor...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet canım ben de ilk defa bir gloss sevdim :)

      Sil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey