Emily Lip Pencil | No:204

Merhabalar,

Son zamanlarda elim hep dudak kalemlerine gider oldu, aslında satin bir görüntü için mutlaka ruja ihtiyacımız olsa da, daha mat görüntü için dudak kalemleri de pekala ruj görevi görebiliyor.

Ben genelde dudak kalemlerinden emily markasını çok seviyorum, hem renkleri hem de yapısı gerçekten hoşuma gidiyor. Dudak kalemini rujumu çerçevelemek için pek kullanmıyorum açıkçası, ben daha çok tamamen sürüp ruj şeklinde kullanmayı seviyorum.


Bu konuda da bu aralar emily ve hatta flormarın nude tonlardaki kalemlerini çokça kullanmaya başladım, hem kolay hem pratik hem de bana göre normal mat rujdan çok daha kalıcı oluyor, gün içinde daha fazla dayanabiliyor ve silinse de homojen bir şekilde yavaş yavaş siliniyor.


Bendeki Emily 204, tam da resimde gördüğünüz gibi, kalemin arka ucundaki renk, kalemin rengini gerçekten yansıtıyor arkadaşlar, hani alırken genelde kapağı açıp bakıyorum ben, ama bakamasanız da arka ucu ile çıkan renk aynı oluyor, bu yönden de güzel aslında.

Gelelim kalemin yapısına, çok uzatmak da istemiyorum, normalden biraz daha yumuşak bir kalem, çabuk sürülüyor, kolayca uygulanıyor, bende birkaç rengi daha var, buldukça da alıyorum, fiyatı da inanılmaz uygun, 2 tl civarı birşeydi, kalem biraz fazla sürdüğüm için hemen hemen her kullanımdan sonra ucunu açmak zorunda kalıyorum :))) o yüzden de çabuk bitecek gibi duruyor, sanırım 15 gün aynı kalemi sürersem biter gibime geliyor, bulduğum yerde bu rengini yedekleyeceğim.


Ben çantamda her daim taşıyorum arkadaşlar, bir ruj kadar olmasa da performansı gün içinde yeterli oluyor.

Flormar dudak kalemi incelemesi de yakında...
Sevgiler,

3 yorum:

  1. Bende bu rengi çok severek kullanıyorum ^-^ Güzel bir yazı olmuş ellerine sağlık =)

    YanıtlaSil
  2. Bende senin gibi arada beğendiğim dudak kalemlerini ruj olarak kullanıyorum.Rğer mat bir görüntü istemiyorsam üzerine de stik uyguluyorum süper oluyor:)
    Bu rengide çok sevdim sanada çok yakışmış canım

    YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts