Yves Rocher Anti-Age Global Göz Çevresi Kremi

Merhabalar,

Yves Rocher markasının ürünlerinin çoğunu seviyorum, özellikle krem çeşitlerinden ve bakım ürünlerinden baya kullandığım ürün oldu, hatta parfümlerine bile bayılıyorum, hem mağazalarda hem de sitesinde dönem dönem de üyelerine özel çok güzel kampanyalar yakalamak ta mümkün oluyor.


Gelelim benim bugün size anlatmak istediğim ürüne, Yves Rocher'ın Anti-Age Global serisinden gençleştirici ve hücre yenileyici göz çevresi kremi.

Ekinezyadan elde edilen 4. nesil kök bitki hücrelerinin yenileyici etkisi ile göz çevresi morlukların giderilmesinde, kazaayağı görünümün azalmasında, göz altı şişliklerinin giderilmesinde, göz çevresi kuruluğunun minimum seviyeye düşürülmesinde ve yenileyici etkisi ile daha ışıltılı bakışlara sahip olmamızda etkisinin olduğu iddia edilmiştir.


Öncelikle ürünün en güzel yanı, paraben ve parfüm içermemesi ve tamamen bitkisel içeriklerden oluşmasıdır. Tara çekirdeği, pancar, Ginseng ve afloya yaprağı özleri gibi...


Ürünün ambalajı normal kremlerden biraz farklı, özel olarak biçimlendirilmiş başlığı ile göz altlarınıza ve çevrenize ürünü uygularken gerçekten ferahlatıcı bir etkisi oluyor ve yavaş dairesel hareketlerle çok rahat bir şekilde masaj yapabiliyorsunuz, bu özelliğini de gerçekten çok sevdim ben.

Bir diğer özelliği ise yapısında mineral yağ bulundurmamasıdır, doğal olarak göz çevrenizde yanma ya da herhangi bir tepkiye yol açmıyor, yağlı bir his hiç bırakmıyor, ürün zaten masaj sırasında hemen cilt tarafından emiliyor.


Bu kremi ben bir kampanya sırasında sanırım 95 - 96 TL civarında bir fiyata satın almıştım, üzerinden baya bir süre geçti aslında şu anki fiyatı biraz zamlanmış görünüyor sitede, ama ürün 15 ml olmasında rağmen az az kullanım yaptığınız için ya da yettiği için demeliyim sanırım , gerçekten de uzun süre gitmektedir. Bu konuda da biraz avantajlı bir ürün.

Gelelim bendeki etkilerine, öncelikle benim göz çevremde en çok rahatsızlık duyduğum şey kaz ayakları ve göz kenarlarımın çok ama çok fazla kuruyor olmasıdır. Kaz ayakları görünümümde hiç bir değişiklik olmadı arkadaşlar, ayrıca makyaj yaptıktan bir süre sonra göz kenarlarım kuruyup acımaya devam ediyor, he şöyle de bir durum var ki ben ürünü çok ama çok düzenli kullanmadım, haftada bir - iki , aklıma geldikçe gece yatarken uyguladım, belki çok daha düzenli kullanımda eminim ki daha iyi etkileri olacaktır. Ayrıca, göz altı morluğum yada renk koyulaşması bende yok, o yüzden ordaki etkisini bilemeyeceğim. Ve son olarak göz altı torbalarım da yok, çok nadir ama çok nadir olarak bazen yorgunluktan çıkabiliyor, o zaman da ben buz kompresi uygulayıp geçirmeye çalışıyorum, doğal olarak bunda ki etkilerini de pek göremedim. Gerçeği söylemem gerekirse bu tip kremlerin çok da işe yaradığından pek emin değilim, kozmetiksel ürünlerden çok daha yapıcı etkisi olan ilaç sayılan kremlere geçiş yaptım diyebilirim. Çok yakında bu konuda ayrıntılı bir yazım olacak. 4-5 tane kremin karşılıklı yazılarını yayınlamayı düşünüyorum.
Okuduğunuz için teşekkür ederim, sevgiler...5 yorum:

 1. Zannmca suan bna hıtap etmıyor :)ama mutlaka onerecegım

  YanıtlaSil
 2. ben de bir an yoksa hayalimdeki göz kremini buldum mu demiştim. Benim göz kapaklarım ve göz çevrem kırışmaya çok müsait ama sanırım en iyi yol kolajen dolgu olacak ://

  YanıtlaSil
 3. Yazı için teşekkürler tam alacakken vazgeçmiştim iyi ki de vazgeçmişim :))

  YanıtlaSil
 4. Göz çevresi kremi konusunda doğru sonuca ulaşmak biraz zor anlaşılan bende hala aradığım3ı bulmuş değilim

  YanıtlaSil
 5. Ben kullanıyorum ürün başarılı değil.BIRAKIN 6 GÜNÜ 60 GÜNDE BİLE SORUN ÇÖZMÜYOR.üRÜN İŞE YARAMIYOR ARKADAŞLAR ÜZGÜNÜM

  YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts