Pastel ProFashion Matte Lipstick Garnet Red

Merhabalar,

Bugün sizlere #renginibul etkinliği kapsamında Pastel'den hediye edilen harika kutunun içinden çıkan ProFashion serisi mat bir rujdan bahsetmek istiyorum.


Pastel ProFashion Matte Lipstick Garnet Red 556


Garnet Red aslında kahve alt tonlu bir bordo ruj ama dudak yapınıza bağlı olarak vişne çürüğü rengine de dönebiliyor. Eğer kalem ile çerçeve çekip sürerseniz bence kalıcılığı daha uzun olabilir.

Garnet Red tamamen mat bir ruj. O yüzden sürümü de bence kolay bir ruj. Bu mat rujların tam 8 çeşidi var sitede, yukarda direkt tıklamanız için link verdim. Mat ruj arıyorsanız uygun fiyatlı olarak önerebilirim size.


Kalıcılığı ise inanılmayacak derecede efsane :) Neden mi? Bir gün sabahtan arkadaşımla buluşmak için makyajımda bu ruju kullandım, akşama kadar oturduk sonra evine bırakırken kahveye davet etti beni, neyse kahvemizi içtik kalktım ve ertesi gün bana bir resim attı :) kahve içtiğim fincanı makinaya atmış ama çıkardıktan sonra hala ruj lekem duruyordu, inanamadım, evet kalıcılığı iyi tüm gün yeseniz de içseniz de sürdüğünüz gibi olmasa da %80-90 kadar duruyor dudaklarınızda, ancak çok mat ve kuru bir yapıda olduğu için dudaklardaki çatlaklarınızı bir süre sonra belli ediyor, akışkan bir yapıda olsa oraları doldurur belli etmez ama dediğim gibi kuru yapıda. Eğer ki alta bir lip primer uygularsanız kurtarabilirsiniz, ya da yok ben lipbalm sürüp ruju öyle sürücem derseniz o da olur ama bu sefer de o matlığı yakalayamazsınız.



Siz nasıl buldunuz? Bu arada beni instagramdan takip etmek isterseniz https://www.instagram.com/lifeofyasmina/ tıklayıp takip et butonuna beklerim :)

5 yorum:

  1. Renk çok hoş ve size de yakışmış :)

    YanıtlaSil
  2. Merhaba bloglarda takip sayilarinin azalmasi gibi bi problem ile karsikarsiyayiz. Szi takibe aliyorum blogjmada beklerim

    YanıtlaSil
  3. http://burcindenkombinler.blogspot.com.tr/2016/01/1-beyaz-gomlek-3-farkli-stil.html?m=1

    YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts