Flormar İndirim Alışverişim

Selammmm,

Kızlar bu ara Flormar'ın hem mağazalarında hem de sitesinde eş zamanlı bir indirim var, özellikle yeni koleksiyon Fatal Attraction'ın çıkması ile eski koleksiyon ürünlerinin tamamı %50 ye girmiş.

Ben de geçen mağazasına uğradım bakalım ne yenilikler var neler yok diye :)

Aslında Bohemian koleksiyonu bile hala var ama ben o seriyi pek beğenmemiştim sadece renkli eyeliner almıştım bir tane, sonrasında Eyecatcher koleksiyonu çıktı, kadifemsi lila - siyah renkli ambalajları ile çok dikkat çekti bu koleksiyon.


Bu koleksiyonda tamamen göz makyajına yoğunlaşılmış, o yüzden maskaralar ve tekli farlar ön planda, ben de Eyecatcher serisinden bir adet far satın aldım, rengi çok hoşuma gitti. Normal fiyatı 24,90 TL, indirimle 12,90 TL ye geldi. 004 numara Boom Shot

Diğeri ise yeni Fatal Attraction koleksiyonundan, bu koleksiyonda henüz bir indirim yok, koleksiyon yeni yıla yakışır şekilde simli parlak bir makyajı hedef almış :) Ben kalem farını denemek istedim bu koleksiyonun.
Fiyatı 14,90 TL. ME02 numara Bring the Action isimli bronz renkli simli bir far.

Son olarak da Spotlight koleksiyonu çıktı arkadaşlar, bu koleksiyon da renkleri ön planda tutuyor ve aydınlatıcı ile parlak bir makyajı hedef alıyor.

Yeni koleksiyonlar çıktıkça Flormar her zaman indirime giriyor, eski koleksiyon ürünlerinden almak istedikleriniz varsa bence şu an ki indirimi kaçırmayın.

Aldıklarımın ayrıntılı yazıları çok yakında blogumda olacak, sevgiler,

5 yorum:

  1. metalik eye shadow nasıl bir şey hiç dikkatimi çekmedi bakayım mağazada güle güle kullan..

    YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts