17 Aralık 2015 Perşembe

Dermokil Special El Kremi

Merhabalar,
Bugün #beklebizi2016geliyoruz etkinliği sponsorlarından Dermokil markasının Special serisi el kreminden kısaca bahsetmek istiyorum.
Havalar soğuyunca benim ellerim inanılmaz derecede kurumaya başlıyor, evde işte çantamda her zaman yoğun su bazlı kremlerden bulunduruyorum. Ellerim kanayacak derecede kıpkırmızı oluyor ve kuruyor.


Geçenlerde bana hediye edilen @dermokil_kozmetik markasına ait el kremini kullanmaya başladım ve hem kokusu hem de içeriğindeki kil sayesinde ellerimi nemlendirip yumuşacık yapması ile çok hoşuma gitti.

Sizlerin de ihtiyacı olacağını düşündüğüm için ürünü anlatmak istedim. Dermokil sitesinden online olarak da alabileceğiniz ürünlerin içeriğindeki kil sayesinde performansları çok ama çok arttırılmış.

Ezel Kozmetik bünyesinde yerli olarak üretilen bu markanın ürünlerinin ana teması kil den güç almalarıdır. Yakında sizlere başka ürünlerini de anlatıcam, zira #renginibul etkinliğinde de Dermokil ürünlerinden çokça hediyemiz olmuştu, hepsini kullandıkça paylaşıcam arkadaşlar.

Peki kilin faydaları nelermiş, kil ne işe yararmış buyrun bakalım :)
Sevgiler,
Dermokil'in Sırrı

Kil Nedir?
Yeryüzünün birçok zenginliğini içinde barındıran kil, tarih boyunca insanoğluna sağlık ve güzellik kazandırmış bir bileşim türüdür. Demir, alüminyum, magnezyum, kalsiyum ve silisyum gibi birçok doğal mineral içeren kil; temizlik ve cilt bakımı konularında bizlere doğal çözümler sunar.

Kilin Faydaları
Stresli şehir hayatı, hava kirliliği, yanlış beslenme gibi faktörler cildimizin doğal görünümünün bozulmasına ve vücutta toksin birikmesine neden olur. Vücudu arındırma özelliğine sahip olan kil,
cildin alt katmanlarındaki toksin maddeleri yüzeye çıkararak emer ve vücuttan uzaklaştırır. İçeriğindeki zengin minerallerin yardımıyla saça ve saç derisine doğal terapi uygulayan kil ayrıca; sivilce, ağrı, açık yara gibi birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Dermokil
Doğal mineraller, vitamin kompleksleri ve kille zenginleştirilen Dermokil ürünleri, temiz ve parlak bir cilde kavuşmanızı sağlayan doğal güzellik formülüdür. Cilt, saç ve saç derisi üzerinde canlandırıcı, arındırıcı ve onarıcı etkiye sahiptir. Cildi ölü deriden arındırır, kiri, yağı ve siyah noktaları derinlemesine temizler, cilde mineral desteği sağlayarak doğal bakım uygular.


DERMOKİL’İN 4 GÜZELLİK ETKİSİ

Temizleme
Zengin içeriğiyle cildi ölü hücrelerden arındırır.

Düzenleme
Cildin üst tabakasını nazikçe soyar, çatlak ve çizik görünümü azaltır.

Nemlendirme
Cilde ihtiyaç duyduğu nemi kazandırır, antioksidan içeriğe sahip ürünleriyle cildi besler, elastikiyetini artırır.

Koruma
Günün yoğun temposuna karşı cildi korur, cildin yıpranmasını ve gözeneklerin kapanmasını engeller.

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey