21 Aralık 2015 Pazartesi

Dermokil Kozmetik Hediye Paketi / #renginibul

Merhabalar,

Umut dolu, güzel günlerin yaşanacağı bir hafta dilerim hepinize, hepimize :)

#renginibul etkinliğinde Dermokil Kozmetik'in bizler için hazırladığı paketten ve ürünlerden bahsetmek istiyorum sizlere,


Bizlere bu etkinlik kapsamında verilen paketin içinden Dermokil'in 2 serisine de ait ürünler mevcuttu. İçeriğinde kil ve argan yağı ve bitkisel ürünlerin bulunduğu Dermokil Kozmetik ürünlerini son zamanlarda sıkça kullanmaya başladım diyebilirim.

Special El Kremi, birincisini bitirip ikincisine de başladığım bir krem, hem ellerimi yumuşatmasını sevdim hem de yağlı his bırakmaması güzel, ayrıntılı yazım için burayı tıklayabilirsiniz.Special Yüz Temizleme Jeli, ciltteki makyajınızı temizlemek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sabun içermediği için cildinizi kurutmuyor. Ayrıca içeriğinde de kil, papatya özü, allantoin, zeytinyağı ve gliserin bulunmaktadır.

Special Yüz ve Göz Temizleme Sütü , özellikle jel ile yıkadığınızda waterproof makyaj artıklarını çıkarmanız için kullanabileceğiniz bir ürün, ayrıca göz çevresini de kurutmadan, germeden nemlendirerek temizlemenizi sağlıyor, içeriğinde kil, üzüm çekirdeği yağı ve gliserin bulunmaktadır.

Xtreme Vücut Losyonu , kış aylarında ben mesela ellerim ve bacaklarım için yoğun nemlendiricili kremler kullanmayı seviyorum, çünkü ellerim kızarana kadar kuruyor, bacaklarım ise pul pul oluyor, bu sebeple kışın nemlendiricilerin bir tık daha kıvamlı ve performanslı olanları tercih ediliyor. İçeriğinde, shea butter, calendulla, papatya özü ve allantoin bulunmaktadır.

Xtreme Kil Maskesi, özellikle sivilceli ciltler ve yağlanma problemi yaşayan ciltler için önerilen salisilik asit ve kil yoğunluğunun fazla olduğu bir maske bu, buna bayıldım ben, sürümü de çok kolay, normal krem gibi parmaklarımla yüzüme bir güzel uyguluyorum ama biraz kalın tutuyorum kremi, sonrasında 10 dk bekletmek yeterli dense de ben en az bir yarım saat bekletiyorum, kuruyor kuruyor iyice kuruduktan sonra sadece ılık suyla yüzümü yıkıyorum, var olan sivilcelerimi bile ilk kullanımda söndürdü diyebilirim, bu maskeyi gerçekten çok sevdim, haftada 3 defa hatta 4 defa yapmayı düşünüyorum. Tabi sonrasında azaltmam gerekecek uygulama miktarını. Bende ki tabi ki deneme boyu, hemen siteden yenisini sipariş ettim bile :)

Tekrar Dermokil Kozmetik'e bu güzel ürünler için teşekkür ederim ve Ebru (hayatımakyajla) ve Buket (bouketto) arkadaşıma bizleri böyle güzel sponsorlarla bir araya getirdikleri için ayrıca teşekkür ederim.

Sevgiler,

1 yorum:

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey