4 Kasım 2015 Çarşamba

NS Beauty Center | Sarin Kozmetik Hediyeleri

Merhabalar,

#renginibul etkinliğinde Sarin Kozmetik ürünleriyle hazırlanmış güzel bir paket aldık.

Pakette porfesyonel makyajda kullanılan Skin Touch ürünleri vardı. Ben daha önce bu markanın ürünlerini kullanma fırsatı bulamamıştım, bu yüzden de ayrıca sevindim.


Lavanta kokusuna ayrı bir zaafım vardır her zaman, lavantalı kremlerse genelde hep favorim olur. Scented Garden Warm Lavender, lavantalı vücut losyonu da kış için favorim oldu diyebilirim.


Takma kirpiklerle aram pek olmasa da, yani tamamen benim beceriksizliğimden kaynaklanan bir durum bu, bazı zamanlarda kullanmayı çok seviyorum ama kuaförümde taktırıyorum, Skin Touch tekli hazırlanmış takma kirpikleri çift katlı ve özellikle kısa hazırlanmış. Profesyonel makyajda daha natural bir görüntü elde etmeyi amaçlamışlar. Bakalım ilk fırsatta kullanıcam :)


Ve son olarak, Pre Make-up makyaj bazı, inanılmaz güzel bir ürünle tanıştım arkadaşlar, ipeksi bir yapısı var, daha doğrusu yüzüme sürer sürmez yumuşacık ipeksi bir his yarattı, ben bu bazı öyle ağır makyajlarımda değil hemen hemen her gün cildime uygulamayı seviyorum, sevdim yani, hem de minnacık alıp dağıtıyorum yeterli oluyor, cildim "tamam artık yumuşacık oldum , istediğin makyajı yapabilirsin" der gibi :)))))


Sarin Kozmetik markasına çok teşekkür ederim, ayrıca Nermin Sönmez Beauty Center'a da çok teşekkürler...

Sevgiler,

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey