5 Kasım 2015 Perşembe

Estée Lauder Pure Color Envy Lipstick

Merhabalar,

Geçen gün şehir dışından gelen arkadaşım bana bir sürü güzel hediye getirmişti, içlerinden biri de Estée Lauder Envy serisi bu harika kırmızı rujuydu.

Kırmızının en saf rengini sanırım bu rujda gördüm ben :) O yüzden sizlerle de paylaşmak istedim.


Envy serisinden bir çok yerde övgüyle bahsedildiğini görmüştüm zaten, bu seriden benim de bir rujum olduğu için çok sevindim, canım arkadaşıma burdan da tekrar teşekkür etmek istiyorum, teşekkürler bitanem :)


340 Envious kodlu kırmızı rujum, tamamen pürüzsüz bir yapıda, mat ama satin bitirişli diyebilirim, yani parlak bir bitişi var, içeriğinde hiç sim yok, kullandığım zaman da dudaklarımdaki çatlakları çok güzel örttüğünü söyleyebilirim.


Küçük ambalajıyla da çok kullanışlı, çantada fazla yer de kaplamıyor. Özellikle mesela gece bir yere giderken minik portföy çantalarda bile rahatlıkla taşınabilir.


Kalıcılığı ise bende ki diğer kırmızı rujlarıma oranla bi tık daha iyi diyebilirim. Fazla yumuşak bitişli rujlarda kalıcılık problemi her zaman oluyor, çok fazla bulaşma ve hemen eriyip gitme sorunu yaşanıyor. Ama tabi Estée Lauder'da bu sorun biraz daha az görülüyor.

İnstagram hesabımda çok yakında dudaklarımdaki duruşunu da yayınlayacağım.
Aaaaa yoksa siz hala beni instagramda takip etmiyor musunuz :)))) https://instagram.com/lifeofyasmina/

Sevgiler,

1 yorum:

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey