Essence Multi-Action Mascara

Merhabalar,

#renginibul etkinliğinde Essence paketinden çıkan Multi-Action Mascarayı günlük makyajımda kullanmaya başladım, yaklaşık 10 gündür kullanıyorum, artık rahatlıkla sizlerle de paylaşabilirim.

Neden özellikle tek olarak bu maskarayı paylaşmak istedim? Çünkü essence in maskaralarını genel olarak çok kullanışlı ve başarılı bulurum ben, çok uygun fiyatlı ama benim ihtiyacıma cevap olabilecek performansta maskaraları oluyor.


Multi - Action maskara kirpikleri daha hacimli göstermeyi vaadediyor, bir takma kirpik etkisi olmasa da arkadaşlar günlük kullanım için bence gayet başarılı. Ama belirtmeliyim waterproof değil, yani suya dayanıklı bir maskara değil, gözünüz sulandığında ya da yıkadığınızda hemen akmaya başlıyor, aslında günlük makyajda kabul edilebilir bir durum bu, hem akşam makyajınızı çıkartırken de fazla uğraştırmamış oluyor, ama tabi ağır bir makyaj yapacaksanız çok daha kalıcı bir maskara öneririm.

Kozmetik mağazalarda essence standlarından rahatlıkla bulabilirsiniz, ya da online olarak renklidukkan.com dan da alabilirsiniz. Sanırım fiyatı 10 TL civarında.


Fırçasının kıl şeklinde değil de silikon taraklı yapısı benim çok hoşuma gitti, kıl şeklindeki fırçaya sahip olan rimelleri sanırım kendi kabiliyetsizliğimden olsa gerek :) sürerken sürekli bulaştırırım ve topak topak olur hep kirpiklerim, ama silikon fırçalarla aram her zaman iyidir, rahat sürüş sağlarlar, ayrıca bulaşma sorunu da yaşamıyorum, bir de alt kirpiklere de bu tip fırçalarla sürüş çok daha kolay oluyor.

Sonuç olarak günlük uygun fiyatlı kullanılabilir bir maskara benim için, kirpiklerimde ki duruşunu da resimde görebilirsiniz.
Sevgiler,6 yorum:

 1. çok hoş durmuş :) bir maskara delisi olarak bende denemek isterim bu maskarayı !

  YanıtlaSil
 2. Evet Essence'nin maskaraları çok uygun fiyatlı oluyor ama hiç denemedim denemek istiyorum ama belki bunu alırım görürsem :)

  YanıtlaSil
 3. Günlük kullanim icin gayet basariliymis, uygun fiyatli olmasi da cezbedici :)

  YanıtlaSil
 4. Kirpikleri tutuşu beklemediğim kadar iyi çıktı gerçekten.Bende severek kullanıyorum :)

  YanıtlaSil
 5. ben de sevdim ama bir baz ile daha iyi oluyor bence..

  YanıtlaSil
 6. Bence cok guzel gorunuyor benim merak ettigim bir urundu. Blogunuzu takipteyim ben de bekleriim ☺️

  YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts