24 Kasım 2015 Salı

Diadermine Express 3'ü 1 Arada Makyaj Temizleme Suyu

Merhabalar,

Yazın tatile çıkmadan önce aldığım Diadermine Express 3 ür 1 arada makyaj temizleme suyundan bahsetmek istiyorum size,

Tatile giderken yanıma kolay kullanımı olan bir ürün almalıyım diye düşünürken Gratis'ten ilk defa kullandığım bu suyu aldım. Bakalım memnun kalmış mıyım kalmamış mıyım?


Öncelikle Diadermine ürünlerini birçok kişide olumlu olarak okumuştum sanırım bu yüzden de bu ürünü denemem gerektiğini düşündüm. Hem yazın çok ağır makyaj da uygulamayacağım için çift bazlı bir ürün almak istemedim.

Diadermine 3 ü 1 Arada ile hem makyaj temizlemeyi, hem tonik etkisi ile cilde sağlıklı bir görünüm vermeyi hem de içerdiği vitaminler ile cildi beslemeyi vaadeden bir ürün.

Fıs fıslı şişesi gerçekten kulllanımda büyük kolaylık sağlıyor, bir adet makyaj temizleme pedine bol bol sıkıp bir pedle makyajımı kolayca temizleyebiliyorum.


Hasas ciltler için ve her türlü cilt yapısı için uygun olsa da, gerekli testleri geçmiş olsa da, ürün olarak maalesef içeriği pek temiz değil ama :(


Aslında ürünün nemlendirme gibi bir iddiası yok tabi, yani sonuçta krem yapıda yada süt yapıda bir temizleyici değil, baya makyaj temizleme suyu, hatta mesela garnier ya da sensibo ya göre daha sert bir yapısı var bu suyun. Doğal olarak cildimi yumuşatmasını beklemedim tabi ama gerçekten kullandıktan sonra cildimi bu kadar kurutacağını ve gergin hale getireceğini de düşünmemiştim, mutlaka ama mutlaka cildimi nemlendirme ya da bol su ile yıkama ihtiyacı duyuyorum bu ürünü kullandıktan sonra.

Fiyatı ve 200 ml ürün dikkate alındığında baya uzun süre kullanılabilecek bir ürün, ama ben genel olarak pek memnun kalmadım arkadaşlar, bittikten sonra bir daha almayı düşünmüyorum.

Son olarak normal ten makyajınızı çok güzel çıkarıyor evet ama göz makyajında en basit göz kalemini bile çıkarmıyor, ki ovalamak zorunda kalınca da gözlerim inanılmaz tahriş oluyor, en azından basit göz makyajını çıkarsaydın be kuzum, ağır makyaj için ayrı bir ürün kullanırdım ama sen daha incecik kalemi bile çıkaramıyorsun :), yani arkadaşlar ürünü denemek için aldım, kötü mü? bence evet...

Kendinize iyi bakın, sevgiler...

2 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. O nu da denerim canım, süt daha iyi olabilir evet :) Teşekkürler...

      Sil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey