6 Kasım 2015 Cuma

Dermokozmetik'te Yeni Adresiniz | Portakalrengi.com


Merhaba arkadaşlar,

Sizlere bugün benim de yeni tanıştığım ve inanılmaz güzel markaları portföyünde bulunduran bir online dermokozmetik alışveriş sitesinden bahsetmek istiyorum.

Portakalrengi.com


Portakalrengi.com , daha çok eczanelerde bizlere sunulan, her yerde kolayca bulamadığımız ve özellikle makyaj, kişisel bakım ve medikal bir çok ürünü tek tıkla hizmetimize sunan bir site.

Ben de incelediğimde bir çok ünlü markanın, hatta benim cilt doktorumun bile önerdiği, etkili birçok ürününü sitede uygun fiyatları ile gördüm ve bu konuda kendi adıma çok ama çok sevindim.

Bu tip hem cildimiz için gerekli hem de biraz pahalı olan ürünleri her yerden güvenip alamıyoruz maalesef, portakalrengi.com sitesi işte burda bizlere vermiş olduğu güvenle bir adım daha öne çıkmaktadır.


Sitede neler yok ki! Avene, Caudile, Bioderma , dermalogica, DDF, Jane İredale, Lierac, NeoStrata, John Frieda, Darphin ürünleri, Nuxe, Dr. Murad, Activar, Annagaspi, La Roche Posay..... benim gözüme çarpanlar bunlar, dahası da var...

Bu tip ürünleri arıyorsanız eğer, bu siteye mutlaka göz atmanızda fayda var arkadaşlar... portakalrengi.com

Gelelim benim siteyle tanışmamı sağlayan ürünlere.

* Annagaspi Superblock Whitening Blemish Balm BB Krem
* Lierac Diopticerne Teinte Corrector, Göz Altı Kapatıcısı

videoAnnagaspi BB krem, yumuşak yapılı, ağır olmayan ve spf 39 koruma içeren bir krem, günlük olarak sürekli kullandım, tek renk tonu var ve benim cilt tonuma tam oturdu diyebilirim, ne çok açık ne de koyu, cildimde tamamen oturarak cilt tonuma eşitlendi, ağır ve yağlı bir yapısı da yok ve cildim gün içinde kusma da yapmadı. Ürün genel olarak iyi, ufacık bir parça alıp tüm yüzüme kolayca uygulayabildiğim bir ürün ama şunu da belirtmem de fayda var, eğer ağır akneli bir cildiniz varsa yani çıkıntılı sivilce probleminiz varsa, ağır bir yapısı olmadığından bu çıkıntıları kapatmakta zorluk çekebilirsiniz, ama lekeleri kapatmada güzel bir ürün.


Lierac göz altı kapatıcısı ise daha minik bir tüpte geldi, fakat ucu daha sivri bu tüpün, göz altı daha dar bir alan olduğundan kolayca uygulanıyor, bu ambalajını sevdim, yapısı normal bb kremlere göre ya da diğer kremlere göre daha yoğun ve sıkı.

Tonu da daha açık olan bu kapatıcıdan çok az bir miktar göz altına sürmeniz yeterli oluyor, halka, morluk, renk eşitsizliğiniz varsa güzel bir şekilde kapatabiliyor. Ve akma da yapmadı bende. Uzun bir süre de kullanılan bir ürün. Size ufak bir tavsiye, yani ben öyle yapıyorum, bb krem de olsa, kapatıcı da olsa ne sürersem süreyim mutlaka şeffaf ya da çok açık tamamen mat bir pudra ile çok hafif pudra fırçası ile tamponlamalar yapıyorum, hem ciltteki parlamaları alıyor hem de ürünlerin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor.


Ben ürünleri yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve genel olarak memnun kaldığımı belirtmek istedim, belki sizler de siteden ürünlere göz atmak istersiniz.

Portakalrengi.com sitesine tekrar teşekkürler...
Sevgiler,

Portakalrengi.com sitesini takip edebileceğiniz sosyal medya hesapları; 

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey