29 Ekim 2015 Perşembe

Uni Care Makyaj Temizleme Seti

Arkadaşlar merhaba,

Uni Baby ürünlerini ben hep ailemden yakın arkadaşlarımdan bilirdim, tabi ki bebeklerinin bakımlarında görürdüm hep, ve ne alınırsa mutlaka Uni Baby olmalı diye bakardım :)

Uni Care in bizler için de makyaj temizliğinde cildimizi düşünen alkol, paraben, silikon içermeyen ürünleri ile #renginibul etkinliğinde tanıştığımda o kadar mutlu oldum ki, sonunda ben de cildimi bir bebek gibi düşünüp koruyabileceğim dedim :)


Uni Care ailesinde makyajımızı çıkarabileceğimiz farklı ürünler sunulmaktadır.


Uni Care makyaj temizleme mendilleri  cildimizi temizlerken hem de canlanmasını sağlıyor ve  ferahlık veriyor. İçeriğinde alkol, paraben ve silikon yok, hassas ciltler de kullanabilir. Cildin yağ dengesini koruyarak cildin mineral ihtiyacını karşılar ve cildimiz böylece hem esnek hem de yumuşacık olur.


Uni Care Losyonlu Göz Temizleme Pedi, kayısı yağlı ile güçlendirilmiş bu pedler ile ağır göz makyajımı kolaylıkla çıkarabiliyorum. Alkol, paraben ve sabun içermemektedir. Böylece gözlerimde tahriş oluşmadı, kızarıklık olmadı. Üstelik de çok pratik... Özellikle suya dayanıklı göz makyaj ürünleri kullandıysanız rahatlıkla bu disklerle temizleyebilirsiniz.

İçeriğindeki kayısı yağı ise gözlerimizi temizlerken kaş ve kirpiklerimizin beslenmesini sağlar ve parlaklık verir.

Bu arada bu disklerle gözlere bakım yapmak da mümkün, sabah ve akşam her gözümüze birer disk koyarak 5 dk kadar beklememiz yeterli.


Uni Care makyaj temizleme pamuğu, yine disk şeklindeki pamukların yapısı çok yumuşak geldi bana, kullanım esnasında da hiç dağılmıyor, çünkü kenar dikişleri sağlam yapılmış.

Ben mendil yada yağlı disk kullanmam, ille solüsyonumla temizleyeceğim derseniz, bu pamuklarla hem cilt, hem göz hem de boyun bölgenizdeki makyajınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. %100 pamuktan üretilen bu diskler içeriğinde hiçbir kimyasal madde içermemektedir. Doğal olarak hiç bir tahriş oluşturmuyorlar.

Uni Care ürünlerini bir çok kozmetik mağazasında, marketlerde ve eczanelerde bulabilirsiniz.

Eczacı Başı Hijyen ailesine bu güzel ürünleri gönderdikleri için çok teşekkür ederim.

1 yorum:

  1. Göz temizleme pedleri çok iyidir çok seviyorum onu :)

    YanıtlaSil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey