24 Ekim 2015 Cumartesi

Splat ile Ağız ve Diş Bakımı

Selammmm :)

Ağız ve diş bakımımız her zaman önemlidir, hem dış görünüşümüz hem de iç sağlığımız için ağız sağlımız da çok önemlidir.

Günümüzde kullandığımız tüm ürünlerde olduğu gibi ağız bakımımız için de doğal ürünleri tercih etmeye başladık. Bu konuda sizlere biraz Splat markasından bahsetmek istiyorum.

Splat markası, gülümsemenin en önemli güzellik olduğunu savunan Rus menşeiili bir markadır.

Ürünleri hem Avrupa hem de Japonya'dan temin edilen doğal bileşenlerden oluşmaktadır. ve çevreye de dost bir markadır.

Ben de bu marka ile #renginibul etkinliğinde tanıştım. Bizlere hazırladıkları pakette herkese farklı ürünler denk geldi, mesela bi arkadaşıma kırmızı aşk temalı diş macunu geldi, ben görünce şok :)

Bu markanın farklı konseptli ürünleri beni benden aldı, mesela siyah diş macunu? Hayatımda ilk defa gördüm gerçekten ve çok merak ettim.

Blackwood ; siyah diş macunu, nötr Ph değeri ile ekstra beyazlık için geliştirilmiş bir ürün, içeriğinde aktif karbon biosol, stevia ve ardıç ağacı özü var. Ağzınızda fresh bir koku da bırakıyor, mentollü gibi, ben kullanmaya başladım bile :)

Medical Herbs  ise yemyeşil şeffaf bir diş macunu, inanılmaz güzel kokuyor... Özellikle diş eti sağlığını hedef alıyor ve faydalı bitkilerden oluşuyor. İçeriğinde papatya, adaçayı ve alıç özleri bulunuyor. Bu bitkiler sayesinde diş eti kanamalarını engelleyip, diş iltihaplanmalarını da azaltması hedeflenmiştir.

Hem yetişkinler için hem de çocuklar için de ürünleri bulunmaktadır. Gördüğünüz gibi rahatlıkla kullanabileceğimiz doğal bir marka.

Tekrar #renginibul etkinliğinde bizlere gönderdikleri hediyeler için ve ürünleri ile tanışmamızı sağladıkları için Splat ekibine çok teşekkür ederim...


Sevgiler,

2 yorum:

  1. Siyah diş macunu mu? :))

    Merak etmemek elde değil onu :))

    YanıtlaSil
  2. Splat'a bayılıyoruuum! Annemleri de müptelası ettim her indirimde 2şer stokluyo:D

    YanıtlaSil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey