Pastel Kozmetik'ten Harika Bir Paket!

Merhabalar....
En son katılmış olduğum #renginibul etkinliğinin yankıları devam ediyor arkadaşlar, özellikle bizleri heyecanlandıran harika hediyelerden ayrıca bahsedeceğimi söylemiştim.

Görür görmez hepimizin şok geçirdiği, heyecan çığlıkları attığı "yok artık" dediğimiz harika bir paketten bahsetmek istiyorum.

Pastel Kozmetik bizleri inanılmaz şımarttı o gün, gelin birlikte bakalım bu güzel paketten neler çıkmış?


Pastel bizlere son çıkan ve en çok satılan trend ürünlerinden bir paket hazırlmıştı, kimimizin dayanamayıp aldığı kimimizin ise henüz hiç kullanma fırsatı bulamadığı 8 parçadan oluşan pakete yakından bakalım.

Pastel Nude serisi 753 numaralı açık renk ve 28 numaralı kırmızı ojesi; ikisi de çok kullanışlı renkler.


Pastel Pro Fashion İkili Kaş Kiti; bendeki 02 numaralı medium tonlarından oluşan kaş kitine bayıldım :) biri daha koyu mat far, diğeri ise daha açık tonlu krem fardan oluşuyor bu kit.


Pastel ProFashion serisinde mat kırmızı ruj (No:556 Garnet Red) ve Pastel Day Long lipcolor serisi kırmızı likit ruj ( No:9 Kissproof), ikisine ayrı ayrı bayıldım, hem tekli hem de birlikte kullanıp ayrıca yazmayı planlıyorum.

Tüm ürünler zaten başlı başına harika olduğu için hepsini ayrıca uygulamalı göstericem zaten.


Veee işte en beğendiğim kitlerden biri, al yanına çık, arkana bakma :) Pastel ProFashion Color Correct Contour Set; 3 lü bir set bu; kontür, aydınlatıcı ve allık içeriyor.

Hepsinde hafif ışıltılar mevcut, ayyyy ben bunu nasıl kullanırım varya :))))


Pastel Moonlight Highlighter; likit aydınlatıcı daha önce hiç kullanmamıştım, bu sebeple büyük bir heyecanla bu ürünü hemen kullanmaya başladım, önce toz aydınlatıcılara alıştığım için biraz yabancılık çeksem de likit olarak bunu da gayet başarılı buldum.


Ayyyy en sonunda :) en güzeli en sona sakladım! Pastel Nude Eyeshadow Paleti :)

4 mat 4 de ışıltılı renklerden oluşan palete bayıldımmmm kızlar, hep aklımdaydı ama bir türlü fırsat bulup alamamıştım, bütün renkler tam benim sürekli kullandığım ana renkleri içeriyor. Pastele bir kez daha teşekkürler, bizlere bu güzel hediyeleri gönderdikleri için.


Ben tüm paketi şimdilik favorim olarak belirledim, herhangi bir yere ya da seyahate gidersem sadece bunları almam yeterli olacaktır, tam benim sevdiğim tonları içeriyor hepsi.
Önce Pastel Kozmetiğe sonra da Ebru ve Buket arkadaşıma bizleri böyle güzel sponsorlarla bir araya getirdikleri için çok ama çok teşekkür ederim:)


Sevgiler,

4 yorum:

 1. paleti çok merak ediyorum ama bi türlü sıra gelmedi :) esyspage.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Palet gerçekten çok kullanışlı renklerden oluşuyor :)

   Sil
 2. nude palet ve kaş kiti favorim :-))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle katılıyorum :) sen de güle güle kullan tatlım :)

   Sil

Recent

recentposts

Random

randomposts