24 Ekim 2015 Cumartesi

Lokum İstanbul ile Osmanlı - Türk Kültürü Yanısması

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere çok romantik ve bir o kadar arzu uyandıran ürünlere sahip bir markadan bahsetmek istiyorum.

Lokum İstanbul firması Kuruçeşme, Akasya Avm ve Londra'da mağazaları olan, eski Osmanlı dokunuşları ile geleneksel değerleri günümüze yansıtan ve hatırlamamızı sağlayan bir markadır.

Markanın konseptinde akide şekeri, kolonya, mum, sıvı sabun, sıvı el kremi, kitap ve kişiye özel hazırlanmış ürünler yer almaktadır. Sayfalarını mutlaka incelemenizi isterim, ne demek istediğimi görünce anlayacaksınız.

Lokum İstanbul markası ürünlerini Osmanlı dokunuşları ile çok güzel tasarlanmış ambalajlarda sunmaktadır. Ben her birine ayrı bayıldım. Çok güzel hediyelik konseptler bulabilirsiniz. Siteden online olarak sipariş de vermeniz mümkün.

Bizlere de #renginibul etkinliğinde göndermiş oldukları bu güzel paketin içeriğini üstteki resimde görebilirsiniz.

Neler vardı pakette; Bir adet Vanilyalı mum, buna özel hazırlanmış kibrit kutusu (lütfen ambalajlara bakar mısınız ne kadar güzeller ) , bir adet kolonya, el temizleme mendilleri ve evinizde farklı bir hava yaratabileceğiniz ya da çantanızda taşıyabileceğiniz EDP parfüm testerları.

Paketin içeriği kadar hazırlanma şekli, ambalajları bizi bizden aldı açıkçası, özellikle muma ve kibritlere bayıldımmmm ben :) Sunum çok önemli gerçekten...


Sevgiler,

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey