22 Ekim 2015 Perşembe

kolayrandevu.com ile Mehmet Tatlı Deneyimim

Merhabalar, bugün sizlere hem yeni bir sistemden hem de bu sayede geçirdiğim güzel bir günden bahsedicem.

kolayrandevu.com sitesi biz bayanlara büyük kolaylıklar sağlamak için oluşturulmuş bir site.
Hem bilgisayardan hem de telefonunuzdan sistemi kullanmanız çok kolay, app ini indirerek bulunduğunuz her yerden size en yakın kuaför, spa, güzellik ve estetik merkezlerine ulaşabilir, en uygun saati belirleyebilirsiniz. Şimdilik yeni oluşturulan bir sistem ama daha da kapsamlı hale getirilme çalışmaları devam etmektedir.

Bizler de #rengini_bul #renginibul etkinliğinde tanıştık Candaş Bey ile, bizlere ayrıntılı olarak sistemi anlattı ve hepimize Trump Tower Mehmet Tatlı şubesinden birer uygulama hediye edildi.


Ben de önce siteye üye olarak, Mehmet Tatlı Kuaför Trump Towers şubesinden randevumu aldım, hemen telefonuma mesaj geldi, daha sonrasında randevunuz onaylanmıştır mesajı geldi. Uygulamanın en güzel yanı, uygun olan günleri ve saatleri görüp kendinize göre seçebiliyorsunuz, ve randevunuzu hatırlatıcı mesajlar alıyorsunuz.

Ben önce profesyonel makyaj uygulamasını seçmiştim, hatta bu yüzden oraya giderken cildimi temizleyip, hiç makyaj yapmadan gitmiştim :) O yüzden resimlerde tamamen makyajsız olarak göreceksiniz şimdiden kusura bakmayın :) Çünkü oraya gittiğimde uzman ellerle tanıştıktan sonra makyajdan vazgeçip saçlarımı kestirmeyi tercih ettim :)


Saçlarım Wella Professionals ürünleri kullanılarak yıkandı ve Savaş Bey ile kesim işlemine başladık.


Savaş Bey gerçekten orda yeteneğini konuşturan biri :) benimle inanılmaz güzel ilgilendi ve isteklerimi dinledi.


Ve saçlarım hakkında da bir sürü soru sordum tabi ki :) saolsun hepsini güzelce anlattı. Ben saçlarımı çok ince bilirdim, ama aslında saç diplerim yani dip kısımları kalın tellere sahip sadece uç kısımlarım boyadan dolayı zayıflamış olduğunu öğrendim. Buna uygun bakım teknikleri de anlattı bana.


Saçlarımı çok kısaltmadan sadece hareket verdi, daha kullanışlı bir hale getirdi.Saçlarım kurutulup düz fön çekildikten sonra, ilk defa gördüğüm bir şekilde Savaş Bey tekrar farklı bir makas ve kesim tekniği ile tekrar kesime devam etti.
Saçlarımın son haline bayıldım, artık daha rahat kullanıyorum ve daha canlı duruyor :)


Bu fırsatı bize verdiği için kolayrandevu.com sitesine, bizlerle yakından ilgilenip her sorumuza anında dönüş yapan Candaş Bey'e, Mehmet Tatlı ekibine, özellikle Savaş Bey'e saçlarımı tam istediğim gibi şekillendirdiği için ve benimle ve arkadaşımla yakından ilgilenen güler yüzle bizleri karşılayan Umut Tatlı'ya ve ayrıca son olarak fotolarımı çeken canım arkadaşım Kübra'ya da :) çok ama çok teşekkürler...
Sevgiler,
Not: İnstagramdan  @kolayrandevu , @mehmettatlibeauty , @umuttatli olarak ulaşabilirsiniz.

1 yorum:

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey