25 Ekim 2015 Pazar

Farmasi'den Sürpriz Hediye Paketi!

Selammmm,

Farmasi firmasının makyaj ürünlerini çok fazla gördük duyduk kullandık.

Ama bunun yanında bazı bakım ve güzellik ürünleri de mevcut, açıkçası ben daha önce bu kategorideki ürünlerini kullanmamıştım.

#renginibul sponsorlarından Farmasi, bizlere bir paket hazırlamıştı, gelin birlikte bakalım neler göndermişler?


Farmasi Çay Ağacı Yağı Sabunu ; %100 doğal olan, arındırıcı çay ağacı ve biberiye yağı ile geliştirilmiş sabun ciltteki fazla yağı ve birikimleri cildi kurutmadan temizleyip, gözeneklerin sıkılaşmasına, lekelerin ve siyah noktaların azalmasına yardımcı oluyor. Tüm ciltler için kullanılan bir ürün, doğal sabunlara karşı zaafım vardır zaten, şu anda da garnier temizleme jelini kullanıyorum bitince cildimi sadece bu sabunla temizlemeye başlayacağım, gerçekten ekstra bir etki görürsem ayrıca paylaşabilirim tekrar bu ürünü. Ve son olarak inanılmaz güzel kokuyor :)

                                     

Farmasi My Style Quick Dry Oje ; Bu ojenin özelliği çok çabuk kuruması, bu serinin ml ları da daha az ve daha küçük şişede sunulmuş, ayrıca fırçası da normalden daha kalın, bende ki 530 numaralı gizli ışıltılar içeren sisli bir gece mavisi tonu. Çok net olmasa da resimde minik ışıltıları göstermeye çalıştım, bu rengi 3 katta elde ettim, tek katta duruşunu pek beğenmesem de 2 yada 3 katta güzel bir renk elde ediliyor. 


Ve son olarak çok fazla önerildiğini duyduğum ve firmanın da çok üstünde durduğu Farmasi Kaş ve Kirpik Serumu ; kaş ve kirpikleri güçlendirmeyi vaadeden Capixyl kompleksi ile formüle edilmiş bir serumdur. Kıl köklerini uyararak, dökülen ya da uzamayan yerlerde kaş ve kirpiklerin güçlenmesini ve yeniden uzamasını sağlıyor, henüz kullanmadım ama ürünü özellikle kaşlarımın küsen bölgelerinde düzenli olarak kullanmayı planlıyorum ve tabi ki ince cılızzzzzz kirpiklerimde de :)

Ürünün kullanımı çok basit, her gün iki defa düzenli kullanımla sonuç daha etkili oluyor, kaş ve kirpiklerinizin makyajsız yani temiz ve kuru olması gerekiyor, o yüzden ben akşam yatmadan önce ve sabahları da kalkar kalmaz kullanmayı planlıyorum. 


Resimde çok net görülüyor ki, maskara fırçası gibi olan beyaz kısım kaşlarınızı taramanız için, ve ucundaki daha ince olan fırça gibi kısım ise kirpik diplerine kolay uygulama için düşünülmüş.

Ürün tamamen kokusuz ve şeffaf formda. Yağlı bir yapısı da yok. Çok merak ettim gerçekten, ilgiyle kullanacağım, eğer bu üründe de söylenildiği gibi bir etki görürsem özellikle başlamadan öncesi ve sonrası fotolar alıcam ve sizlerle paylaşıcam, hem bakalım düzenli kullanımda ne kadar süre ile bitecek onu da test etmiş olacağım.

Ayyyy çok uzun tuttum kızlar, okuduğunuz için sizlere, #renginibul etkinliğinde bu güzel ürünleri hediye ettiği için de Farmasi ekibine çok teşekkür ederim.

Sevgiler,

5 yorum:

  1. bu kirpik ve kaş bakımı harika kaşlarımdaki boşlukları düzenli kullanımla 2 ayda doldurdu diyebilirim zaten bloğumda da anlatmıştım :D

    YanıtlaSil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey