27 Ekim 2015 Salı

Burmino RawGanic Makyaj Temizleme Mendili

Selamlar,

Burmino firması yurtdışında çok rağbet gören organik kozmetik ürünlerini ülkemizde bazı eczanelerde ve mağazalarda bizlere sunan bir firmadır.

Burmino bünyesinde bulunan markalar; RawGanic, Hurraw, Skin Blossom ve Konjac Süngerler.
Yakında ise Marvis ve Proraso ürünlerini de görebileceğiz.

Ben ise bugün sizlere RawGanic %100 organik pamuktan üretilen makyaj temizleme mendillerinden bahsetmek istiyorum.


RawGanic markası hayvanlara dost bir markadır, makyaj temizleme mendillerinin de içeriği %95 doğaldır. Ayrıca doğaya dost olan marka ürünlerinde paraben, sodium lauryl sulphate, urea, formaldehydes gibi zararlı sentetikleri kullanmıyor.

Böylece cildimizde gönül rahatlığıyla bu ürünü kullanabiliyoruz. Ben #renginibul etkinliğinde bizlere hediye edilen bu mendilleri o günden beri kullanıyorum. Genelde çok üşendiğimde ya da seyahatlerimde şişe taşımamak için makyaj temizleme mendillerine başvururum, onların makyajı tam olarak temizlemediğini düşünürdüm çünkü.

Ama RawGanic bu düşüncemi yıkmamı sağladı, benim cildim temizleme esnasında çabuk kızarır, özellikle göz çevrem tahriş olurdu, rawganic ile bu kızarmayı yaşamadım, ürün hassas ciltlere de hitap ediyor.


Ayrıca içeriğindeki aloe vera ve yeşil çay özleri ile cildimi kurutmadı, germedi, aksine yumuşacık yapıp nemlendirdi. 

Bu mendilin toplamda 3 görevi var aslında, temizleme, tonik etkisi ve nemlendirme, ne güzel dimi üçü bir arada! 

Ben özellikle lenslerim gözümdeyken ve ağır bir makyajım varken temizleme yaptım, etkilerini görmek için; sonuç olarak, eyelinerı çok rahat çıkardı, göz altına siyah kalem çekmiştim ki bu çok zor çıkar her zaman onu da temizledi, çok fazla ovalamak zorunda kalmadım, gözlerimi kızartmadı bu benim için çok önemli, ayrıca simli olan allık ya da aydınlatıcıları da dağıtmadan hemen çıkarıyor ve özellikle koyu renkli rujum varken sildim ve bir kerede çıkardı.

Sonuç olarak bu ürünle tanışmamı sağlayan #renginibul etkinliğine ve Burmino ailesine çok teşekkür ederim.

Sevgiler,

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey