8 Ağustos 2015 Cumartesi

Benri Oje Kurutucu Sprey / Oje Çıkarma Solüsyonu

Herkese Merhabalar...
Geçen gün Gratis'ten gelen pakette seyahat boy ürünler arasında Benri'nin de ürünleri vardı, sizlerle de paylaşmak istedim.


Hepsinin seyahat boy olması çok güzel, tatil çantasında ihtiyaç duyulan ürünler olduğu için çok yer kaplamayacaklar.
* Kulak temizleme çubuklarını küçük şişede olduğu için yanıma almayı düşünüyorum, makyaj temizleme çubuğu olarak kullanıcam.

* Benri oje çıkarıcı solüsyon da minnacık bir şişede, üstelik inanılmaz çilek kokuyor, yani bu kadar koku gerekli mi bilmiyorum, kokusuz olsa bence daha iyi olurdu, ama oje çıkarma konusunda zaten daha öncede büyük şişesini kullanıyordum gayet etkili bir solüsyon.


* Ve benim de ilk defa kullandığım bir ürün, oje kurutucu sprey. Bu da ufak şişede kolayca taşınabilir.
Oje kurutucu spreyi 2-3 defa ojelerimde kullandım, birinde gerçekten acelem olduğu için sabah oje sürmüştüm hemen kurusun diye kullandım ve diğerinde de incelemek adına sıktım.

Öncelikle etkili mi? Evet!
Kokusu yok, yağlı bir yapısı yok, tırnaklarınızda yani parmaklarınıza da geldiği için sıkarken herhangi bir rahatsız edici kalıntı bırakmıyor,
Aceleniz varsa sür sık ve çık, ojeleri sürdükten sonra 30 saniye bekliyorsunuz ve sıkıyorsunuz, ojeniz ne kadar kuru gibi görünse de biliyorsunuz ki bir yere değdiğinde ya da çarptığınızda ezilme ya da bozulma olmaktadır, bu sprey üstünü bir tabaka ile kaplayarak o zedelenmeleri de engellemektedir.

Mesela gece yatarken oje sürüp yatınca ki benim başıma geldi mutlaka sabah kalktığımda ojede izler oluşuyordu, (sabırsız olunca insan) gece de denedim, korumaya aldığı için o izler oluşmadı.

İşe yarayan güzel bir ürün, tekrar teşekkürler Gratis.
www.guzelbakkendine.com a bakmayı unutmayın :)

4 yorum:

 1. Merhaba,

  LR Health and Beauty 30 senelik bir Alman kozmetik firması, 300.000 üzerinde satış ortağı ile Avon ve Oriflame gibi üyelik sistemiyle kendinize indirimli ürün alabiliyor veya temsilci olup ürünlerin satışını yapabiliyorsunuz.

  LR son 10 senedir Türkiye' de faaliyet gösteriyor ve son 2 yıldır da inanılmaz şekilde büyüyor.

  Ben LR iş ortağı olarak 1 yılımı tamamladım, bu süre içinde kendi ekibimi kurdum, şirketimin performans ödülleri olan kol saati, Samsung tablet, Samsung cep telefonu ve son olarak da 2016 model Clio marka şirket aracımı teslim aldım. Üstelik hatırı sayılır da bir gelir elde ediyorum.

  Sizin popüler bir web siteniz olduğu için ilginizi çekeceğini düşünüyorum, incelemeniz için websitemiz http://www.aloeveraisfirsati.com .

  Ayrıca https://youtu.be/qIaZb_rIP1w adresindeki 1 dakikalık tanıtım videomuzu da izleyebilirsiniz.

  İyi günler

  YanıtlaSil
 2. güzel yazı ellerinize sağlık :) devamını bekleriz
  http://aloeverabakimi.com/

  YanıtlaSil
 3. çok güzel ve açıklayıcı bi yazı olmuş, ellerinize sağlık devamını bekleriz :)

  YanıtlaSil
 4. çok güzel ve açıklayıcı bi yazı olmuş, ellerinize sağlık devamını bekleriz :)

  YanıtlaSil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey