YoungBlood Mineral Radiance Allık / Aydınlatıcı

Merhabalar,
Kısa bir Bayram tatilinden sonra hayat yine kaldığı yerden devam ediyor :)
Bugün size uzun zamandır kullanmaya kıyamadığım, kullanmaya başladığımda da elimden düşürmediğim, bir çekilişten kazandığım ve firma tarafından direk gönderilen bir üründen bahsetmek istiyorum.

YoungBlood Mineral Radiance Allık / Aydınlatıcı
Mineral makyaj ürünleri son zamanlarda bir çok kişinin de tercih ettiği ürünler arasında, mac, bare minerals... gibi markaların mineral makyaj ürünleri meşhurdur, young blood markasının ise tüm ürünleri mineral makyaj mantığı ile üretilmektedir.Ben mineral radiance ı çok beğendim arkadaşlar, bunun bir de koyu versiyonu var, ondaki tonlar daha bronzer tonları, bende ki ise daha highlighter ve blush tonlar.

Resimde de gördüğünüz gibi, 2 tane mat yapıda allık tonu var, 2 tane de minik simler içeren aydınlatıcı tonu var. Mineral yapıda olduğu için çok minik ama sıkıştırılmış toz ürünler bunlar. İyi bir fırça ile dağıtımını kolayca uyguluyorsunuz. Minik fırçalarla da kullanıp tekli olarak uygulayabilirsiniz.

Birkaç farklı çeşit ürünün birarada olması çok güzel bence, hem daha kullanışlı oluyor hem de ayrı ayrı yer kaplamıyor.

Bu arada kesinlikle tozutma problemi yok, pigmentleri gördüğünüz gibi çok iyi ve ayrıca kalıcılığı da tüm gün diyebilirim.

Ben nasıl kullanıyorum;
* Tek fırça ile hepsini karıştırarak allık olarak kullandığımda, fırçaya gelen ışıltılarla da otomatik olarak aydınlatıcıyı da uygulamış oluyorum.

* Ortadaki en açık tonu kaş altıma ve göz pınarlarıma ince bir fırça yardımı ile sürüyorum.

* Daha pembemsi olan ışıltılı tonu elmacık kemiklerime, burnuma ve dudak üstüme aydınlatıcı olarak kullanıyorum, ayrıca bazen far olarak kullandığım bile oluyor.

* Ve ayrı ayrı allıkları da uyguladığım zamanlar oluyor, çok yönlü kullandığım ama en çok da hepsini karıştırıp kullanmayı çok ama çok sevdiğim bir ürün.

Bu aralar favorim, kesinlikle tatil çantanızda böyle bir ürün mutlaka bulundurun, hem pratik, hem yer kaplamıyor hem de çok güzel renk veriyor. Bir kaç farklı şekilde uygulamalarımı aşağıda bulabilirsiniz.
Biraz şebeklik yaptığım doğrudur :)
Sizin böyle pratik, elinizden düşürmediğiniz bir ürününüz var mı? Mutlaka denemelisiniz diyeceğiniz bir ürün?
Kendinize iyi bakın, okuduğunuz için teşekkürler...

4 yorum:

 1. youngblood markasını ben de çok severim..

  YanıtlaSil
 2. ben bu ürünü çok beğendim ya keşke bunu alsa idim. başka bi tane aldım. :(

  YanıtlaSil
 3. Harika bişi yaa <3 Karıştırıp kullanmak isterim ama kıyamam kiii

  YanıtlaSil
 4. Canimm cok guzelsin severektakibediyorum seni sacinla yuzunu neden kapatiyisunki soylemeden duramadim yani savur canim saclarini guzel yuzunu gorelim diimii 😊

  YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts