20 Haziran 2015 Cumartesi

Essence "Blush MyLips" Lipstick

Merhabalar,
Yaza yakışır bir renk olan Blush MyLips 12 numaralı Essence ruju geçen gün ki Gratis alışverişimde resmen talan olan Essence standından kapmış bulunmaktayım.
Bu tonda bir fuşya istiyordum zaten.
Buyrun biraz da resimlerle bakalım nasıl bir rujmuş :)Essence rujlarının yapısı genelde çok yumuşak ve bol nemlendiricili oluyor, bu seri de aynı şekilde.

12 numaralı rujun ismi Blush MyLips, koyu pembe tonlu bir fuşya.
Yani bana öyle geldi.


Sürümü aşırı kolay ama hemen dağılıyor, o yüzden dikkatli sürmekte fayda var, ayrıca nemlendirme oranı çok yüksek bir ruj, dudakları yumuşacık yapıp, çatlak çizgi ya da kusurları inanılmaz örtüyor.
Çok beğendiğim bir renk oldu, ayrıca yapısı mat, hiç ışıltı ya da parlaklık yok, fakat gün ışığında çektiğim bu swatch tam rengi yansıtıyor, yazın hafif bronzlaştıktan sonra hiç makyaj yapmasam bile bu ruju sürüp çıkarım, çok ama çok hoşuma gitti.


Fiyatı 8,50 TL, bence gayet makul, kalıcılığına gelirsek çok fazla bir performans beklemiyorum zaten, en fazla 5 saat içinde yavaş yavaş siliniyor, çünkü yapısı donuk bir mat yapı değil, nemlendiricili yumuşak yapıda o yüzden sürdüğünüz gibi kalmasını beklemeyin, yemek yedikçe birşeyler içtikçe yavaş yavaş gidiyor, ancak bu rujların iyi bir yanı da silinirken bile parça parça değil eşit şekilde siliniyor olması, sanki daha açık bir hal alarak siliniyor, kötü bir görüntü asla oluşmuyor.

İşte böyle şekerler, nasıl buldunuz? Okuduğunuz için teşekkür ederim, öptüm hepinizi...

4 yorum:

  1. Çok tatlı bir rengi varmış güle güle kullanın :)

    YanıtlaSil
  2. Wow so stunning colour! I like it!! ^-^
    Kisses
    www.milleunrossetto.blogspot.it

    YanıtlaSil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey