Bebak Havuç Özlü Güneş Bakım Sütü

Merhabalar,
Bu aralar tatil hazırlıkları yaptığım için yanıma alacağım ürünleri seçiyorum, gözüme çarpmışken de sizlerle paylaşıyorum, bol bol güneş bakım ürünü yazısı gelirse şaşırmayın, hala tatile çıkmayanlar var, sizlere de bir fikir olur belki...
Bugün sizlere Bebak Havuç Özlü Güneş Bakım Sütünden bahsetmek istiyorum.

Bebak güneş bakım ürünleri ve cilt temizleme ürünleri gerçekten çok kişide görebileceğimiz ürünler, son zamanlarda kullanım sayısı da artmış bulunmaktadır. Fabrikaları benim bulunduğum bölgeye çok yakın, çok büyük bir tesis olduğunu da biliyorum, işin güzel kısmı her gün kendilerini geliştiren ve çeşitli ürünler çıkaran bir marka.

Bende bulunan havuç özlü güneş kremi ise hatta pardon bakım sütü, adı üzerinde süt gibi orta akışkanlı beyaz bir krem. 

Ben direk güneşte yüzümü yakamıyorum maalesef, bu yaz öyle bir yasağım olacak, o yüzden tatile gitmeden şimdiden bu sütü yüzüme günlük krem gibi uygulamaya başladım, gün içinde aldığım güneş çok az olduğundan dolayı, tatile gitmeden biraz bronzlaşırsam, ya da ten rengimi birazcık kırabilirsem o zaman tatilde daha rahat yanabilirim diye düşünüyorum.

Bu bakım sütü cildi nemlendiriyor evet ama güneş koruması sağlamıyor buraya dikkat! ayrıca maalesef uyarıyorum paraben içermektedir. Çocuklarda ve hassas ciltlerde bence kullanmayınız.

Sadece hafif bir bronzluk isterseniz ve cildiniz güneşten kurumasın istiyorsanız kullanmanızda fayda var. Çok ufak bir şişe olduğundan benim ki şimdiden bitmek üzere, fiyatını bilmiyorum bana Gizem ve Birgün'ün kahvaltı davetinde hediye edilmişti ama birçok kozmetik mağazasında bebak ürünlerini bulabilirsiniz.
Okuduğunuz için teşekkür ederim, sevgiler...

1 yorum:

  1. geçen sene kullanmıştım bunu ama iyice yandıktan ve akşam saat 5'den sonra sürerek..

    YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts