14 Mayıs 2015 Perşembe

Wella ile Güzelliğimiz Emin Ellerde / Soran Anne & Annesinin Prensi - Anneler Günü Etkinliği

Merhabalar,
Geçen haftalarda Soran Anne Çiğdem ve Annesinin Prensi Enise nin düzenlediği Wella ile "Yeni Nesil Masumiyet" etkinliği kapsamında hem Wella'nın yeni alerji karşıtı ve %100 beyaz kapama etkili İnnosense serisi boylarını tanıdık, bilgiler aldık hem de harika sunumlar eşliğinde saçlarımızı baştan yarattık :)Öncelikle Çiğdem ve Enise'nin gerçekten çok ama çok güzel bir etkinlik için çok yorulduklarını bizzat bildiğimden tekrar ellerine sağlık diyorum.


Çok güzel bir ekip bizim için hazır bekliyorlardı, herkes saçlarının ihtiyaçlarına göre farklı işlemler yaptırdı.
Daha sonra bizler için hazırlanan toplantı salonunda Wella ürün müdürü Seren Bey bizleri yeni seri ürünleri hakkında bilgilendirdi, çayımız ve kahvemiz eşliğinde güzel sohbetlerimizi yaptık.


Bol bol da fotoğraf çekmeyi unutmadık tabi :)


Kimimiz dediğim gibi saçımızı boyattık, bakım yaptırdık, kestirdik, parlaklık verdik ve aralara bollll yeni trend renkleri yaptırdık.... Wella ekibi tam anlamıyla aklımızdan ne geçiyorsa hepsini hayata geçirdiler. Hepsi çok güler yüzlü, ilgili ve işinin ehli insanlardı, tekrar teşekkür ederim...Benimle de saolsun Murat ilgilendi :) Zaten saçlarımda ombreler olduğundan hiç bozmayalım dedik, boyunu da kısaltmak istemediğimden, ama burda şunu da söylemeliyim Murat'a danıştım eğer uçları hasarlıysa ya da kat gerekiyorsa yapalım dedim, ama gerek olmadığını o da söyledi.

Sonuç olarak saçıma , üzerindeki boyayı daha ön plana çıkaracak, saçımın parlaklığını arttıracak, bakım sağlayacak bir kür uygulamaya karar verdik. 

Önce saçlarım yıkandı, ve özel bir karışım tek tek boya gibi uygulandı, bir süre bekledikten sonra kurutuldu. Hepsi bu :) Amaaaa saçlarım özel bir şampuanla yıkandığı için inanamadım, alttaki resimde ıslak haldeyken ellerimi saçlarımdan alamadım :) o kadar yumuşak olmuştu ki inanamadım, bayıldım, bu ne böyle dedim, saolsun Murat benim saçımın ihtiyacını anlayıp en uygun işlemi şıp diye yapıverdi.Kurutmadan sonra maşa ile şekil verildi.Saçlarımın rengi sanki doğal olarak açıldı gibi geldi, hatta sonrasında beni gören ve yorum yapan izleyicilerim de saçlarımı boyattığımı düşünmüş, aslında boya değil, olay bu bakım küründe saklıymış :) var olan rengimi ortaya çıkardı :)


Zehra'cım burdan seni tekrar öpüyorum :))))İçimden geldi...
Çok güzel, eğlenceli bir gün geçirdim, yüz yüze tanımadığım bir çok kişiyle de tanışmış oldum.
Çiğdem'ciğim ve Enise'ciğime tekrar teşekkür ederim.20 yıldır üzerinde çalışılan Wella'nın yeni nesil İnnosense boyalarını daha yakından tanımak isterseniz Wella'nın boyadaki devrimi ile ilgili sitesini inceleyebilirsiniz: sacboyasindadevrim.com 

Kocaman sevgilerle....PS: Tabi ki ellerimiz boş dönmedik, onlar da çok yakındaa....

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey