TONI&GUY PREP Volume Plumping Mousse

Merhabalarrr,
Bugün sizlere son zamanlarda elimin hep gittiği TONI&GUY hacim veren saç köpüğünden bahsetmek istiyorum.
Saçlarıma ombre yaptırdığımdan beri , düz değil de daha çok dalgalı kullanmaya başladım, daha çok hoşuma gidiyor, hele ki her gören özellikle de kuaförler ombreleri beğendiği için benim de saçlarıma olan güvenim bir tık daha artıyor :)
İşte bu yüzden bu köpük şişesi elimden hiç düşmez oldu :))))
Saç köpüğünü seneler önce kullanıyordum, sonra baya bir süre ara vermiştim, çünkü kullandığım köpükler saçlarımı inanılmaz ağırlaştırıyor, hemen yağlandırıyor ve daha fazla dökülmesine sebep oluyordu, e ben de her gün full yapılı bir saçla gezmediğime göre kullanmayı tercih etmiyordum.

Taaa ki Fikri Mühim'den denemek için gönderilen saç köpüğünü kullanana kadar :) (başka ürünlerde geldi ancak onları hala kullanıyorum)


TONI&GUY ürünleri gerçekten güvenilir ürünler, çünkü profesyonel kuaförlerin de tercih ettiği ürünlerdir, hatta bir çok fashion week haftasında modellerin de vazgeçilmez ürünleri olmuştur.

Bir çok farklı kategoride ürünü var, bende ki Prep kategorisi hacim veren saç köpüğü, yani son hazırlık aşaması için, mesela clean serisi var, glamour ekstra bakım serisi var, gibi....


Bu köpükte en beğendiğim şey saçlarımı hiç ağırlaştırmamış olmasıdır, hatta ürünlerle gelen ticketlarla bir tane daha almak istiyorum, genelde ben boynerlerde gördüm bu ürünleri.

Saçlarımı dalgalı olarak yaptığımda, bu maşa da olabilir, örgü ile de olabilir, ya da bazen sadece yukardan topuz yapıp açınca da dalgalı olduğunda , kalıcılığını ve dolgun görünümü gün boyu tutabilmek adına bir tutam köpük kullanıyorum.

Kullanımı çok basit, şişeyi kullanmadan önce iyice çalkalıyorum ve saçlarımı öne doğru eğip, diplerinden başlayarak yediriyorum, üst tepe kısımlarıma hiç sürmedim, ama gün boyu gerçekten saçlarımdaki o dalgalanmanın verdiği hacim korunuyor, kısacası çok sevdim.Sevgiler,

4 yorum:

 1. Ağırlaştırmaması ve saçları dökmemesi çok güzelmiş,güle güle kullan canım bana da beklerim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim tatlım :) hemen ışınlandım canım :)

   Sil
 2. Bende kullanıyorum memnunum ;)

  YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts