Naturtint Organik Saç Boyası

Merhabalar,
Bugün sizlere Watsons mağazalarından ulaşabileceğiniz "Yeşil Teknoloji" ile üretilen adından da anlaşılacağı gibi doğal içerikli bir saç boyasından bahsetmek istiyorum.
Naturtint Permanent Hair Colorant Organik Saç BoyasıNaturtint saç boyaları %100 beyaz kapama özelliğine sahip doğal bir boyadır. Yapısında amonyak, rezorsin ve paraben içermiyor. Böylece saçlarınızı boyarken saç diplerinizde oluşan yanma kaşınma hissi de oluşmamaktadır. 

Saçınızı boyadıktan yaklaşık 4-5 hafta süre ile hem saç canlılığını hem de rengini içeriğindeki özel bitkisel özler sayesinde korumayı vaadetmektedir.

Kutunun içinden bir adet koruyucu eldiven, 
organik saç boyası, saç kremi ve şampuanı çıkmaktadır. Organik içeriğe sahip krem ve şampuan sayesinde saçınızın parlaklığını arttırma özelliğinde bir boyama işlemi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Ayrıca Naturtint sadece bir boya olarak değil, saçınızın bakımını da aynı anda yapacağınız bir karışıma da sahip. Çünkü içinde, saçın beslenmesini, yapılandırılmasını ve etkenlere karşı korunup güçlü sağlıklı durmasını sağlayan keten tohumu, limon özü, buğday özü ve ayçiçeği bulunmaktadır.

Ürünü siteden de incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
Sevgiler,

1 yorum:

  1. Yakında ben de deneyeceğim bu boyayı da senin yorumlarını da merak ettim :) Beyaz kapama ve bakım yapma vaatleri çok ilgi çekici.

    YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts