Essence Sun Club glamour to go Eyeshadow / 01 south beach

Merhabalar,
Siz de benim gibi yazı özlediniz mi?
Artık havalar biraz ısınsa da ne giyeceğimize karar versek diye bekliyorum ama bir türlü güneş kendini göstermiyor,
Umudumuzu kaybetmemek adına bugün sizlere yazın kullanılabilecek, yazın ışıltılarını içeren sıcak renklerden oluşan bir far paletinden bahsetmek istiyorum.
Essence Sun Club glamour to go Eyeshadow / 01 south beach
Dikkat ! 01 south beach konseptli 8 adet renkten oluşan bu far bollllll ışıltılar içeriyor.
4 adet toprak tonları, 4 adet de daha canlı tonlardan oluşuyor.


Öncelikle ufak camlı bir ambalajı var, çok genç çok fresh duruyor, eğer zorda kalırsanız aplikatörün bulunduğu yerin arkası ayna yapıda hani dışarda falan hızlıca uygulama yapmak için kullanılabilir diye düşünüyorum.

Aplikatör dedim dimi:) Evet yine küçük boyutlarda çift taraflı bir uygulama fırçası çıkıyor. Bir tarafı sürmek diğer tarafı dağıtmak amaçlı kullanılıyor.

Renkleri gerçekten güzel, ama pigmentasyonunu pek sevdiğimi söyleyemem, sürüldüğü zaman çok fazla tozutma yaptığı için rengini tam veremiyor, ayrıca bu pigm. eksikliği bence yapısında bulunan simlerden de kaynaklanıyor, çünkü simler çok kalın / büyük yapıda, açıkçası burdan bakıldığında renkleri canlı gösteren bir etken de bu kalın simler. 


Ama ben yine de yazın mesela denizden sonra banyo yapıp yemeğe inerken, ya da gündüz bir avm yi gezerken, bir arkadaşınızla kahve için buluşmaya giderken..... uzatabilirim kısacası gündüz vakti abartıdan uzak soft ve fresh sıcak renkleri kullanmak isterseniz çok rahatlıkla kullanabilirsiniz, amaaaa sakın gece makyajında ya da önemli bir görüşmeye giderken kullanmayın! Sizi mutsuz edebilir diye düşünüyorum.


Ayrıca önemli bir noktadan daha bahsetmek istiyorum, maalesef içindeki simler o kadar kalın ki, sanki peeling tanecikleri gibi göz kapağımı, derimi inanılmaz acıttılar, hem sürerken hem de çıkartırken, bilemedim benim cildim mi çok hassas ama ben zaten genelde bu kadar büyük simleri sevmem, daha ince yapıda sanki farın içinde kaybolan soft simleri seviyorum, çünkü gözümü rahatsız etmiyor, evet böyle de bir durum vardı söylemeden geçmeyim dedim.
Renkleri biraz birlikte kullanarak 3 farklı uygulama yapmaya çalıştım, biraz ışıktan dolayı güzel çıkmasa da kusura bakmayın lütfen :)Ben de yalan yok :) çok sevdim mi? Hayır... Ama kullanılabilir mi? yerine göre Evet...
Bana bunu denemem için gönderen Essence Türkiye'ye teşekkür ederim, bildiğiniz gibi Essence ürünlerine artık renklidukkan.com dan ulaşabilirsiniz.
Sevgilerrrrr....

3 yorum:

  1. Aslında güzel durmuş bence kullanılabilir bana da beklerim :) http://makyajcimm.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil
  2. Ben kullanıyorum çokta sevdim. Bilgilendirme için teşekkürler...

    YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts