8 Nisan 2015 Çarşamba

Watsons Ödüllü Ürünler ve Yorumlarım

Merhaba,
Bildiğiniz gibi ilk defa bu sene gerçekleşen Watsons güzellik ve kişisel bakım ödülleri 17 Mart'ta sahiplerini buldu.
Zorlu Center'da bir çok ünlünün de katılımı ile gerçekleşen bu törende ödül alan ürünleri hepimiz an be an instagram üzerinden zaten takip ettik, ben de oy kullanmıştım ve kullandığım ürünlerin çoğu ödül aldı.
Şimdi tek tek ürünleri incelemek ve sizlerin de yorumlarınızı almak istiyorum.

NoT: 29 Nisan'a kadar bu ürünlerde %30 indirimler var, alacaklarınız varsa kaçırmayın :)

1* Yılın en iyi yüz makyaj ürünü - Max Factor Creme Puff sıkıştırılmış pudrası, hem kendim kullanıyorum hem de kulanan çoğu arkadaşımdan hep olumlu yorumlar duyduğum bir ürün.

2*Yılın en iyi tırnak ürünü - Kalyon Tırnak Besleyici
Önceleri çok kullandığım bir üründü, şimdi de açıkçası almayı düşünüyorum. Gerçekten etkili güzel bir ürün.

3* Yılın en iyi göz makyaj ürünü - Maybelline Colossal Go Extreme Mascara , çok ama çok methini duyduğum ama hiç kullanmadığım bir rimel, açıkçası bir rimel aşığı olarak hazır da indirim varken gidip alayım mı diye düşünüyorum :)

4* Yılın en iyi vücut bakım ürünü - Rexona Shower Clean Deo Sprey , rexonanın bu sektörde yerini bilmeyen yoktur sanırım, açıkçası kullanmadım, yani sprey ya da roll on kullanmayı pek tercih etmiyorum. Ama yorumlara göre çok fazla rağbet gören bir ürün kendisi.

5* Yılın en iyi yüz bakım ürünü - Garnier Saf&Temiz 3ü 1 Arada,
Bu ürünü yakınen kullandım, kullandırdım, bir çok kez hediye ettim ve bununla ilgili bir projeye de katılmıştım, gerçekten çok fazla dikkat çeken yılın ürünü diyebileceğimiz bir ürün, çok fazla emek sarfedilmiş bir çalışma diyebilirim.

6* Yılın en iyi saç bakım ürünü - Gliss Million Gloss Şampuan
Hmmmm daha bir iki hafta önce aldım bu ürünü, ilk izlenimlerime göre pek abartıldığı gibi olduğunu düşünmediğim bir ürün ama daha süresi var kullanıp blogta paylaşıcam zaten.

7* Yılın en iyi saç boyası - L'oreal Excellence
Evet geçenlerde yazısını da yazdığım ve denemem için gönderilen kullanan herkesin memnun kaldığı yeni bir ürün.

8* Yılın en iyi dudak bakım ürünü - Maybelline Baby Lips
Acaba bu ürünü aramızda kullanmayan kalmışmıdır? :)
Bence hayır, Türkiye'ye geldiğinde çok ses getirmişti, ama bence çok da beklenilen bakımı yapan bir ürün değil, he kullanıyor muyum? Evettttt :)

9* Yılın en iyi erkek bakım ürünü - Gilette Mach3 Turbo Tek
Bilmiyorum, ilgilenmiyorum... :) bir bildikleri vardır elbet..
10* Yılın en iyi ağız bakım ürünü - Listerin Ağız Çalkalama Suyu Cool Mint, kesinlikle harika bir ürün, seyahatlerimde bile mini boyunu yanıma alırım, mutlaka kullanılması gereken bir ürün.

11* Yılın en iyi sadece Watsons'ta ürünü - Pure Beauty CC Cream
Hahahah ödül vermek için isim üretmişler gibi duruyor :) neyse neyse kullananların yorumlarına göre genel olarak beğenilen bir ürün, hatta geçen gün elim gitti geldi, alsam mı almasam mı, ama öğrendiğime göre simli bir yapısı varmış, yüzüme simli bir şeyi tamamen sürmek bana biraz tuhaf gelse de, almayı düşünsem mi diye düşünüyorum :)))) nolur kullandıysanız bana biraz anlatın.

12* Watsons Card Üyeleri Özel Ödülü - Elseve Extraordinary Saç Bakım Yağı - yaklaşık 3-4 aydır kullandığım ve gerçekten aşık olduğum bir ürün, ne aldıysa haketmiştir diyorum, biraz daha denedikten sonra yazısını kesinlikle paylaşacağım.

13* Blogger Özel Ödülü - Rimmel Wake Me Up Fondöten
Ben fondöten kullanmadığım için ürünü hiç kullanmadım ama rimmel wake me up concealer kullanıyorum ve gayet memnunum.
Ama bu ürünü de çok fazla kullanan ve yorumlayan oldu genel olarak memnun herkes.

14* Basın Özel Ödülü - Sevgili Selen Hanımla bir mailleşme sırasında ödül alacak sizin ürün demiştim de o da inşallah demişti :) o gece instagramda özellikle onu takip ettim ve gerçekten harika bir ürün olan Urban Care Argan Yağlı Saç Bakım Serumu ödülünü kaptı.

15* Yılın En Yenilikçi Ürünü - Eda Taşpınar Doğal At Kılı Fırçası
Ben ürünü ilk alıp kullandığımda ve blogta da paylaştığımda çok fazla yorum almıştım, ve hala çok okunanlar arasındadır. O zaman da dediğim gibi harika bir şekilde lanse edilmiş iyi çalışan bir kafanın ürünü, ne diyim ben de yalan yok, Eda Taşpınar'ın bu hamlesine bayılmıştım, ürün mü? bence çok güzel, hala kullandığım bir ürün.

16*Yılın Yeni Ürün Lansmanı - Nivea Lip Butter
Prensip olarak parmakla uygulanan lip butter ürünleri pek tercih etmiyorum ben daha çok stick ciyim. Ama kullananlara bakınca en çok kokusu ile hoşa giden bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

17* Yılın Ürünü - Maybelline Colossal Kajal Liner Siyah
Evet bu ürünü de bol reklamlı bir şekilde hayatımıza soktuk, çok memnun olan da var hiç olmayan da, ben beğenenler arasındayım.

Şöyle genel olarak bakarsak 17 ödüllü üründen, 11 tanesini kullanmışım, kullanıyorum...
Sizin yorumlarınız neler?

1 yorum:

  1. ben en çok Gliss Million Gloss Şampuanı merak etmiştim. Çokta olumlu bahsetmemişsin canım. alıp almamakta kararsız kaldım..

    YanıtlaSil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey