29 Nisan 2015 Çarşamba

n11.com ile Anneler Günü Hediyeleri

Merhaba kızlar,
Anneler Günü'ne çok az kaldı, hepimiz "acaba ne alsak" diye düşünüyoruz dimi :)
Aynı sorunu yaşadığım için ben de sizlere bulduğum en iyi alternatifi tanıtmak istedim.n11.com ile annenize çok güzel hediyeler seçebilirsiniz, üstelik Anneler Günü hediyelerinde indirimli kampanyalar mevcut, annenize hediye alırken siz de kazanıyorsunuz.

Bu arada size başka bir tavsiyem daha var, n11.com çok güzel bir sayfa hazırlamış, anneler gününde annenizin hobilerini ya da sevdiği şeyleri kategorize (spor, mutfak, aksesuar, ev eşyası, doğasever, moda düşkünü, bakım meraklısı, teknolojik anneler, gezginler ) edip hediye bulmamızda çok ama çok yardımcı olmuş. Bayıldım ben bu özelliğe...

Ben mesela anneme hediye seçerken , daha çok severek kullanabileceği bir hediye almak isterim, örneğin her güne kullanabileceği güzel bir çanta ,  ya da bu ara telefonu bozulmuştu acaba telefon mu alsam diye de düşünüyorum, ama yok bizimki bu aralar süsüne pek düşkün geçenlerde ortaokul arkadaşlarını bulmuş :) bi gözlük alsam sanki fena olmaz daha mı çok sevinir ne?
Ama ben şimdi biliyorum, geçen gün çaktırmadan "bu senede tatilimiz çok güzel olsun ayarla sen" dedi , acaba ona harika bir sürpriz yapıp şöyle bir Balkan Turu mu alsam?

Offfff ben karar veremedim şekerler, ben hediyemi seçerken, siz de Top 11 ve en uygun fiyatlı hediye seçenekleri için  Anneler Günü Hediyesi  n11.com dan olsun diyerek yazıya tıklayabilirsiniz,

Siz n11.com dan ne almayı düşünürsünüz?

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey