4 Nisan 2015 Cumartesi

İpelina Oje Temizleme Pedi İzlenimlerim

Merhabalar,
İpelina'dan denemem için gönderilen harika paketten neler çıktı neler, seyahatlerimde tam da ihtiyacım olan harika ürünler :)
Önce paketimizi tanıyalım, sonra neden bu kadar sevindiğimi ayrıntılı anlatıcam :)

Ben sizlere önce oje temizleme pedlerinden bahsetmek istiyorum, ben çok fazla yani her gün oje süren biri değilim aslında ama özellikle seyahatlerimde ve yazın daha çok kullanırım. Bu sebeple asetondur pamuktur taşımak bana hep zor gelmiştir. Bu pedler inanılmaz kullanışlı, ister paket halinde isterseniz kutu şeklinde rahatça alıp kullanabileceğimiz kurtarıcı bir ürün.


Ben de iki ürünün farkını anlamak için ikisini de hem normal renkli bir ojede hem de simli bir ojede denedim.
Önce kutudaki pedlerden bahsetmek istiyorum.
Kutuda 40 tane ped var, her biri yaklaşık olarak bir elinizi temizleyebileceğiniz kadar etkili, aseton içermiyor ama çok yağlı bir yapıda olduğunu söyleyebilirim. Ojeyi çok rahat çıkartıyor fakat koyu renkler (benim ki gibi) varsa biraz bulaşma yapabiliyor.
Ayrıca limon esanslı bir kokuya sahip, koku elinizde kalmıyor ama, ayrıca o yağlı his de elinizi yıkar yıkamaz gidiyor,

Simli koyu renk ojede de denedim, çünkü normalde pamuk ve asetonla böyle pürüzlü kıtır kıtır takılma yapıyordu, bu pedin yapısı yağlı olduğu için o takılmayı yaşatmadı, fakat dikkattttt simleri dağıtabiliyor açıkçası bu koyu renkte performansını pek yeterli bulmadım, çıkardı mı? evet ama çok dağıttı ve tırnağımda koyu bir ton bıraktı.

Gelelim saşetli paketlere, valla at çantaya çık:) çok ama çok hoşuma gitti. Her paketten çıkan ped ikiye ayrılan perforeler içeriyor, doğal olarak daha kullanışlı, her pedle 10 tırnağınızı da temizleme şansınız var. Tam da aradığım ürün :)

Yine asetonsuz yapıdaki pedlerin limon aromalı bir kokusu var, diğerine göre çok daha az yağlı yapıda, ojeyi daha emerek çıkarıyor gibi geldi bana, performansını daha iyi buldum diyebilirim.

Simli ojede de dağıtma yapmadan , yağlı his bırakmadan şıp diye çıkardı.

Kısaca arkadaşlar bu ürünler özellikle saşetteki pedler tam benim gibi seyahat severler için :)
Oooooo çok sevindim, aradığım ürünü buldum resmen, tekrar bana bu güzel paketi denemem için gönderen İpek Pamuk a çok çok teşekkür ederim.
Bu arada belirtmem gerekiyor ki, bu pedlerle işlem yaparken sakın elinizi başka yerlere sürmeyin, hemen en azından su ile yıkayın, başka yerlerdeki boyaları, yazıları.... çıkarabilir, (başıma geldi de ondan uyarmak istedim) :)))))
Siz nasıl buldunuz? Makyaj temizleme pedi ve özellikle makyaj düzeltme çubuklarını ayrıca ele alıcam, öpüldünüz :)

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey