17 Nisan 2015 Cuma

İnstagramda Neler Oluyor :) #tags

Merhaba,
Nasıl, havalar harika gidiyor dimi? Bu hafta sonu için benim de mükemmel planlarım var, umarım sizin de hafta sonunuz güzel geçer :)
İnstagramda devam eden tag lere katılım yaptıkça çok eğleniyorum, konu makyajla ilgili ürünler olunca burda da paylaşmak istedim.
Birincisi #lipbalmaşkı ile elimizdeki lipbalmları paylaştık.


Tage katılanlara bakınca benimkiler az bile kalmış :) aslında ben almadım çoğunu, mesela oriflame tender care firma tarafından gönderilmişti, flormar apple balm alışverişimde hediye geldi, babylips bir çekilişten kazanmıştım, ki o zamanlar daha Türkiye'ye gelmemişlerdi, zaten ambalajı da burdakilerden farklı, Burt's Bees yine katıldığım bir toplantıda firma tarafından verilen hediye paketinden çıktı, pot o'miracle balm da yine bir hediye paketinden çıkmıştı, cicaplast (ki en favorim) kazandığım bir hediye çekini internet sitesinde harcarken ürünlerin yanında deneme olarak gönderilmişti, hahahah hakikaten hiçbirini almamışım yahuuu :) ay gülme geldi kendi kendime, ama bi tane var onu ben aldım :) Neutrogena şeffaf lip balm.
2. katılım #seviyorumamasevmiyorum tagi.
Eğlenceli geldi bana da :)
Burda kıyamayıp atamadığınız, ama bir türlü kullanamadığınız ürünleri paylaşıyorsunuz. Bende de maşallah bir sürü varmış, onu farkettim!

* Dirty Works kirpik kıvırıcısı, büyük hayallerle aldığım ama bir türlü beceremeyip sürekli kirpiklerimi döktüğüm o yüzden kullanamadığım ama atamadığım da bir ürün.
* Eklips kaş ve kirpik fırçası, ne kaşımı ne de kirpiğimi tarayamadığım bir fırça, onun için başka planlarım var :))))
* Mac for Riri Heart koleksiyonundan koyu kahve bir ruj, ki bunu çekilişten kazanmıştım taaaa 1 sene önce, fazla belki de, ama çok koyu, maalesef siyahi tenliler için olan bir ton bu, benim de şansıma, sürsem çok koyu duruyor, atsam kıyamam aaaaa deli misiniz? koleksiyon ürünü :) ama çok hain planlarım var onun için de :) yakında paylaşırım zaten...
Gerisini tek tek yazmayım çok uzun oldu sıkmayayım daha fazla yoksa ben yazarım da :), ama neden? kullanmıyorsun diye merak ettikleriniz olursa hemennnn cevaplarım şekerler...
Bu arada instagramda eğlenelim takipleşelim derseniz @lifeofyasmina olarak beni bulup ekleyebilirsiniz.
Beğendiyseniz bu taglere siz de katılın, ayrıca blogumu takibe almayı unutmayınnnnn:)

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey