16 Mart 2015 Pazartesi

Xtras.co.uk Alışveriş Detaylarım :(

Merhabalar,
Öncelikle harika bir hafta diliyorum size, benim hafta sonum çok güzel geçtiğinden sanırım haftaya da gayet enerjik ve güzel başladım.
Bugün size başı büyük heyecanlarla başlayıp sonu hüsranla biten bir alışverişimden bahsetmek istiyorum, başlıkta ki üzgün yüzün sebebi de bundan.
xtras.co.uk Sitesi bir çok güzel ürünü Dünya'nın birçok yerine gönderen güzel bir site.
Ben de özellikle pixiwoo da gördüğüm ve Urban Decay Naked paletlerine Dupe olarak gösterilen W7 paletlerinden almak istedim.
Güzelce girdim alışverişimi tamamladım, aşağıda gördüğünüz gibi 3 farklı W7 paleti ve birkaç ufak şey daha aldım.

Toplamda alışverişim 24,45 pound tuttu. Yani W7 paletlerinden biri 5,99 pound, TL ile söylersem tanesi yaklaşık 23 TL ye denk geliyor.
Kargo yani shipping ücretsiz olarak alışverişim işleme alındı.
Tabi durum maalesef böyle gelişmedi, benim heyecanım günler geçtikçe azaldı. xtras ile mailleşmeye ve siparişimi sormaya başladım. normalde 20 iş günü geçmeden kayıp olarak sayılamayacağını ve beklememi söylediler. :(
20 iş günü de geçti 25 de oldu, 30 da oldu ve maalesef onlar da neden gelmediğini açıklamadılar, ama biz en az 15 kere mailleştik.
Ve en sonunda hesabıma para iadesi gerçekleştirildi.
Evet sitenin ilgi alakası çok hoşuma gitti, ah keşke ürünlerim gelseydi de daha bi hoşuma gitseydi.
Neyse kısmet değilmiş diyorum ve maalesef yurt dışı alışverişlerde hiçbir şeyin garantisi olmadığını böylece anlamış oldum :(
Ay ama çok üzüldüm ya gelmediler diye...
Neyse şekerler kendim gidince bakarım artık:)))))
Öptüm

4 yorum:

 1. Yaa ürünlerinin gelmemesine çok üzüldüm kuzu ama para iadesi yapmışlar ki çoğu bunu yapmıyor. Ben de vitacost siparişimi bekliyorum heyecanla..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :((( ben de , umarım seninkiler gelir tatlım.

   Sil
 2. Lütfen yardım eder misiniz benim de siparişim gelmedi 45 gün oldu nasıl iletişime geçecegim onlarla

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, size verilen sipariş numarınız ile mail atın onlara, zaten sitelerinde var destek kısmı, support diye, ordan mutlaka sipariş numaranızı belirtin ve I didn't receive my order yet gibi birşey yazın, hemen ilgileniyorlar,

   Sil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey