28 Mart 2015 Cumartesi

İpek Pamukla Cildinize Yumuşak Dokunuşlar...


Merhabalar,
Geçen gün çok güzel bir paket ulaştı elime, deneyip kullanmam ve deneyimlerimi paylaşmam için İpek Pamuk ürünlerinden oluşan çok güzel bir paketti.
%100 saf pamuktan oluşan İpek Pamuk ürünlerini, özellikle kare ve oval pedlerini makyaj temizliğimde kullandım ve detaylarını sizlerle paylaşmak istedim.
İpek Pamuk ailesini tanıyalım o zaman :)
%100 saf pamuk ile üretilen ekstra temizleme özelliğinde olan ve daha büyük olan kare makyaj temizleme pedini ben yüzümdeki ve özellikle dudaklarımdaki makyajı temizlemek için kullandım.
Tahriş etmeyen ve kolayca temizlik sağlayan geniş yüzeyi ile dağılma yapmadı ve cildimi temizlemede bana yardımcı oldu.
Bir pakette 50 tane vardı. Bu bana baya bir süre gider diye düşünüyorum.Kenar dikişleri olan oval makyaj temizleme pedlerini ben günlük göz makyajımı temizlemek için kullanıyorum, daha hassas bir bölge olan gözü tahriş etmemesi benim için bir artı, ayrıca dikişli yapısı ile parçalanma yapmıyor, kirpiklerimi de dökmedi temizleme esnasında :) En dikkat ettiğim şeydir parçalanmaması, çünkü temizledikçe bazı markaların ürünlerinde parçalanmalar oluyor ve aradaki pamuk olduğu gibi çıkıyordu, öyle bir durumla karşılaşmadım.Ürünleri sitede incelemek isterseniz yazıların üzerine tıklayarak geçiş yapabilirsiniz.


Yumuşak yapısı ile zarar vermeden temizlik sağlayan kulak temizleme çubukları zaten her evde olması gereken zaruri ürünlerden :) 
Ayrıca zigzag şeklinde paketlenmiş hidrofil pamuk da vardı pakette, ben bunu kullanmadığımdan direk yeni bebeği olan kuzenime verdim. Malum bebeği olanlar bilir bebelerin poposuna hiçbir katkı maddesi içeren ürünler sürülmüyor, altı değişirken en iyi yol saf pamuk ve sudur, o da bu ürüne bayıldı tabi ki :)Siz ne düşünüyorsunuz? Yakında belki bir sürprizimiz olabilir :)
Sevgiyle Kalın...

1 yorum:

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey