Essence Cool Nude Lipstick & Emily LipPencil


Merhaba,
Farkettim ki son zamanlarda elim hep nude tonlara gidiyor, yine bir gün :) Essence in yeni nude tonlardaki ruj serisini görünce kaçırmak istemedim. Biraz daha koyu bir ton olan "Cool Nude 05" numaralı rujunu kaptım.
Şimdiden söyliyim Gratis'ten aldım ve fiyatı da 8,50 TL.Daha önce ben de olan Emily 204 numaralı dudak kalemi ile kullanmaya karar verdim, öyle ki elimde o kadar çok nude ruj oldu ki, hepsini kalemle uygulayıp tek tek yazmak istiyorum.

Essence Cool Nude 05 e gelirsek, tam dudak rengi diyebilirim, tonunda pembelik yok, yapısında sim ya da ışıltı yok, tamamen mat ama nemlendirme etkisi olan yumuşak yapılı bir ruj olduğundan dudakta böyle mat gibi durmuyor.


Dudak çatlaklarına kesinlikle dolmadan çok sağlıklı bir görünüm verdiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Sürümü çok kolay, tek katta bile rengini veren bir ruj. Sadelikten yanaysanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Ancak bu yumuşak yapısı ile çok fazla kalıcılık beklemeyin, normal gün içinde yeme içmeye başladığınız an silineceğini unutmayın, tazelemeniz gerekiyor.
Seride çıkan en beğendiğim ton buydu benim ve gerçekten de iyi ki de almışım diyorum :)
Siz nasıl buldunuz?

8 yorum:

 1. lovely
  Check out my new post on my blog about Gangsta/Rapper Style
  http://carrieslifestyle.wordpress.com

  Posts online about Hollywood, South Africa, Beijing, Military Style...

  YanıtlaSil
 2. harika bende bu aralar takış durumdayız nude renkler çok trend oldu bu sene..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet şekerim her marka nude top ürünüünü sunuyor piyasaya :) ne güzel gelsin nude rujlar :)))

   Sil
 3. çok güzel olmuş

  YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts