29 Mart 2015 Pazar

Biten Ürünlerim #7

Merhaba:)
Yine bir bitenler kulubü ile birlikteyiz,
Yeeyyyyyy bu seferkiler baya makyaj malzemesi ama :) Geçenlerde yazdığım yazıda ben neden makyaj malzemelerimi bitiremiyorum diye kendi kendime söyleniyordum, demek ki bitiriyormuşum :))))
Hadi bakalım birlikte...

1* Garnier BB Krem - Yine yeni yeniden.... bir BB kremin daha sonunu gördüm. Kaç kere yazdığımı ben bile unuttum. fava atalım geçelim en iyisi :) 
2* BBW Sweet Pea El Sabunu - Köpük formdaki sabunlarımın sonuncusuydu bu da, harika tatlı çiçek kokuları ile yeni serileri mağazalarda bulabilirsiniz.

3* Benri Oval Makyaj Temizleme Pedi - Genel olarak memnun olduğum bir üründü ama şimdi İpek makyaj temizleme pedlerini kullanıyorum, sanırım uzun bir süre de almam gerekmiyor :)

4* The Balm Sexy Mama Powder - Çokkkkk sevdiğim ince yapılı cildimle çok güzel bir uyum sağlayan ve en son indirimde yedeklediğim bir pudra kendisi. Kuruma ve dökülme yapmıyor, bütün gün bb kremin etkisini sürdürmesine de yardım ediyor.
Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

5* The Balm Face Primer Base Visage - The Balm ın A C ve E vitamini içeren makyaj bazı, ilk aldığımda bb krem altına çok az uygulayıp makyajımı üzerine yapıyordum, sonra sonra iyice sevmeye başladım ve yedekledim. O kadar güzel bir yapısı var ki, sürerken sanki ipek yumuşaklığı veriyor, çok güzel bir alt baz oluşturuyor, minnacık alıp yaymanız yeterli, ben yaklaşık 3 ayda bir tüp bitirdim. Yine Gratislerde bulabilirsiniz.

İşte benim bitenlerim böyle şekerler, nasıl buldunuz?
Öpüldünüz...

4 yorum:

 1. Benimde Sexy mama açıldı epeyce, indirimde alınacaklar listesinin başında kendileri :) İncecik yapısı ciltle bir bütün sanki..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen tatlım, çok seviyorum ben de :)

   Sil
 2. Bir sürü ürün bitirdin ama :)
  Sexy Mama pudra benim de favorim, hep onu kullanırım. Son zamanlarda ise belirsiz nedenlerden dolayı BB kremi kullanamaz oldum, halbuki çok seviyordum. Time Balm artık o kadar övüldü ki almak şart oldu sanırım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evettttt bitiriyorum, inan bitirdikçe de rahatlıyorum :))))

   Sil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey