Eda Taşpınar At Kuyruğu Şampuanı

Merhaba :)
Eda Taşpınar son zamanlarda aklını sevdiğim kadınlardan biri, parayı şöhreti işe ve kazanca dönüştürmeyi çok iyi başardı bence :)
Ne yalan diyim takdir etmemek elde değil, 
Daha önce aldığım ve hala kullandığım Eda Taşpınar At Kılı Fırçası ndan sonra ( tık tık ) şimdi de At Kuyruğu Şampuanını kullandım ve sizlerle de düşüncelerimi paylaşmak istedim.
İlk kutum bitti , araya bir farklı şampuan alıp tekrar almayı düşünüyorum. Biliyorsunuz saç bakımında ara ara ürünleri değiştirmekte fayda vardır.

Bu şampuanın vaadi saçları çabuk uzatmak ve kendi doğal ışıltısını geri kazandırmak, soğuk havalarda yıpranmaya karşı korumak ve sıcak havalarda da güneşin ve sıcağın etkilerine karşı korumaktır. Ben itiraf ediyorum kimseden bir tavsiye ile değil tamamen meraktan aldım ve denedim.
Gratis , Watsons ve Rossmann mağazalarında bulabilirsiniz. Fiyatı 19,99 TL.
Çok ama çok pahalı maalesef, üstelik ne indirim olursa olsun bu ürün indirime girmiyor arkadaşlar, özellikle her indirimde gidip sordum yedekleyim diye ama yok yok :(

Gelelim içeriğine; paraben ve türevlerini içermiyor, Türkiye'de üretiliyor, ama aslında Eda Taşpınar'ın yaptığı yurtdışından orjinal üründen telif alarak burda Tuzla'da üretimini yaptırması ve piyasaya sürmesi.
Çünkü bu ürün yurtdışında Beyond Lab tarafından 2014 ün Advanced İngredients yani geliştirilmiş en iyi ürün ödülünü almıştır ve çok ses getirmiştir.
Gel de merak etme dimi?

Ürünün saçı uzatmayı sağlayan ana maddesi "AnaGain" denilen aktif maddedir. Bu Pisum Sativum (Peal) Sprout Extract yani filizlenmeyi büyümeyi çoğalmayı sağlayan aktif madde etkisi ile saçları daha kısa sürede daha çabuk uzatmayı vaadediyor.
Saçın zarar görmüş kısımlarını keratin açısından azalmış bölümlerini kendine getiriyor.
Peki gerçekten öyle mi?
Kendi izlenimlerime göre saçlarım daha az dökülmeye başladı, daha dolgun durmaya başladı ve hatta kendim farketmesem de düzenli olarak gittiğim kuaförüm senin saçların ne çabuk uzamış dediğinde anladım evet uzun zamandır saçlarımı uzatmaya çalışıyordum ama sanki bir arpa boyu yol alamıyordum, taa ki bu şampuanı kullanana kadar. 
Gerçekten söylüyorum pahalı evet ama bir şişe daha alıp devam etmeyi düşündürecek kadar beğendim ve etkisini gördüm.
Umarım indirimlerde artık bu da dahil edilir de yedeklerim.
Yapısı sarımsı şeffaf ve kendinden kremli gibi, ayrıca saç kremi kullanmıyorum.
Ve haftada 3-4 kere yıkadım , şimdi bir süre ara verip tekrar devam edeceğim. Yaza kadar umarım saçlarım istediğim gibi uzamaya devam eder.
Siz ne düşünüyorsunuz, kullandınız mı, kullanmayı düşünür müsünüz?
Sevgiler,

9 yorum:

 1. Bende bu ürünü merak ediyordum ama cesaret edemedim. Şimdi deneme zamanımın geldiğini anladım :) Teşekkürler bilgilendirme için.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben teşekkür ederim tatlım yorumun için :)

   Sil
 2. Watsonsda şirin bir anne kız gördüm.Ufaklığın sorusu aynen şu şekildeydi 'Anne bu şampuanın içinde atlar mı var' :D :D :D Bu da böyle bir anım işte.Umarım saçlarını uzatır :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok tatlıymış, çocuk zekası işte hayal gücü harika :)

   Sil
  2. Evet çok tatlılar :)

   Sil
  3. Ha bu arada mumu koyduğun şey sanırım yumurtalık :) Çok zekice

   Sil
 3. çok güzel bilgilendirici bir yorum alıp deneyeceğim teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 4. Merhaba, yaklaşık 3 aydır kullanıyorum, sanki saçlarım daha çabuk yağlanıyor. Sizde de oldu mu?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben kullandığım sürede bir yağlanma yaşamadım aslında , saçları sık yıkayınca genelde yağlanma daha çok olur, acaba ondan olabilir mi? Ama bu şampuanda öyle birşey yaşamamıştım, sevgiler...

   Sil

Recent

recentposts

Random

randomposts