28 Aralık 2014 Pazar

Real Techniques Powder Brush

Merhaba,
Dün ki Gratis alışverişimden bayadır bulamadığım ve hazır hem indirim varken hem de bulmuşken kaptığım RT Pudra Fırçasından bahsetmek istedim.
Real Techniques Powder Brush


Pofuduk ayılar gibi yoğun peluş kıllara sahip olan pudra fırçası diğerlerine göre çok daha yoğun, sık ve uzun kullara sahip.

Kılların üst kısımlara doğru beyazladığını görüyorsunuz, beyaz olan kısımlar altlara göre daha ince yapılı, ürünü emmeden eşit ve pürüzsüz bir şekilde dağıtmak için tasarlanmış.
Gerçekten ihtiyacım olan ve istediğim bir fırçayı daha almış olmanın mutluluğundayım kızlar :) Fiyatı da indirimle 29,00 TL ye geldi.

Toz pudra, krem pudra, sıkıştırılmış pudralar ve pata kremler, bronzerlar ve hatta mineral fondötenlerle bile rahatlıkla kullanacağınız bir fırça, pürüzsüz ve eşit dağılım ile cildimizi kusursuz göstermemize gerçekten yardımcı oluyor.
Ben de bir çok çeşit pudramla severek kullanıyorum.Çok işlevsel bir fırça, ayrıca kılları yumuşacık, %100 sentetik kıllara sahip, sonuç olarak böyle bir fırça arayışı içindeyseniz kesinlikle tavsiye ederim.
Sevgiler,

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey