16 Aralık 2014 Salı

MAC Alluring Aquatic Extra Dimension Bronzer / Aphrodite's Shell

MAC Alluring Aquatic Extra Dimension Bronzer


Merhabalar,
Bugün, aldığım için kendi kendime binlerce kere teşekkür ettiğim :) şaka şaka o kadar abartmayayım ama iyi ki almışım dediğim bir bronzerla sizlerle birlikteyim.
Mac Alluring Aquatic koleksiyon ürünleri ambalajları ile kalbimizi kazandı dimi? Ooooo hem de çok, yapılarıyla da bence çok iyi bir koleksiyondu, bir lipstick bir de bronzer almıştım keşke bikaç şey daha alsaymışım, neyse bu bronzer benim her gün kullandığım bir demirbaşım oldu diyebilirim.


Tek başına bile razı olacağım bir ürün, size bir sırrımı vereyim mi bazen öyle bir oluyor ki, pudra allık far , hepsini bununla yapıp çıkıyorum, evet evet şaka değil valla öyle yaptığım olmuştur, dedim ya kurtarıcım oldu:)

İnce yapısı ile kullanımı oldukça güzel bir bronzer, yüzünüze sürdüğünüzde asla ışıltıları belli etmiyor ancak ışıklar altında dikkatlice bakarsanız belki şirinleri görebilirsiniz :) O yüzden günlük kullanıma çok uygun. 

Hafif pembe, bronz tonların karışımı bir rengi var. Ben genelde RT allık fırçam ile uyguluyorum. Çok fazla sürmüyorum zaten öyle çok fazla kızartmıyor yüzünüzü, ince yapılı olduğundan cildinizle uyum sağlaması da kolay oluyor.

Uzun süredir günlük makyajımda kullanıyorum ve bir gün bitecek ama hemen bitmesin istiyorum :) Aslında çok fazla toz yapıda olmadığından uçuşmuyor, o yüzden şanslıyım uzun süre gidecek bir ürün.

Bazen elmacık kemiklerime kontör amaçlı kullandığımda bu sefer de betty-lou manizer ı bronzer ya da highlighter olarak şakaklarıma uyguluyorum. Değişken, çok amaçlı bir ürün işte :)

Bu sene yaklaşık Mayıs ayından itibaren gayet bronz bir tene sahip oldum, zaten o sıralar aldığım bu bronzerı yazın daha nadir de olsa yine de kullandım. Allık olarak hafif kullandım. Şimdi ise bronz tenimi hafif te olsa devam ettirebilmek için çok az kullanıyorum. Bence yine her mevsimin ürünü :)
Ay ben bunu ne sevmişim yahu :)Yapısıyla, performansıyla, tonuyla, hepsini sevdim kısacası...
Alttaki fotoda şebeklik yaptığıma bakmayın :) orda sadece o var yanaklarımda :)
(Arkadaşımla Burj El-Arab'ın önünde selfie şeysi yaparken hahahha :)
Öpüyorum kocaman :)

2 yorum:

  1. Yyyyyyaaa ama Yasemin yaaa!! Şuan kafamı duvara sürtmekle kalmıyor rendeliyorum! Acayip pişman oldum almadığıma:(( İlk resimde turuncu bi allık gibi çıkmış ama diğer resimlerdeki duruşuna bayıldım kabı zaten 10 numara. Güle güle kullannn=)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yaaaa Ezgiiiii :) güldürdün beni sabah sabah :) çok soft bi bronzer keşke alaydın yavrum ya bilseydim hatta sana da alırdım :)

      Sil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey