3 Aralık 2014 Çarşamba

Flormar Wet Look Nailpolish WL01

Merhaba şekerler,
Bugün yayınlamış olduğum Flormar Outlet Alışveriş postumda gördüğünüz wet look (ıslak görünümlü) mavi ojeyi hemen denedim tabi ki, ama  maalesef hiç memnun kalmadım.
Önce biraz bahsedeyim sonra neden memnun kalmadığımı anlatıcam :(

Albenili bir ambalaja sahip olan wet look serisi ojeleri açık söylemek gerekirse alışverişimi 25 TL ye tamamlamak için sepetime eklemiştim, ama merak da ettim hemen sürdüm bakalım nasılmış.

Çok açık mavi renkli ojenin, nerdeyse kireç mavisi diyebileceğim bir rengi var. Aslında ıslak görünüm vereceğini düşünerek büyük bir heyecanla denedim.

Tırnaklarımı bu ara kısa kullanıyorum, daha çok hoşuma gidiyor :)
Ojeye gelirsem tek katta mümkün değil bırakamazsınız. Çizgi çizgi yollu bir görünümü oluyor.
İki kat sürdüm yine izler kaldı. Ve 3. kat sürmemle ancak oturdu renk diyebilirim. Ama bence bi oje 3 kat sürülmemeli yawww yuh yani,

Fırçası diğer ojelere göre baya bir kalın, evet kullanım kolaylığı sağlıyor ama çok da kaliteli olduğunu yine üzülerek söyleyemeyeceğim.

Rengi çok açık tabi kışın kullanmayı pek düşünmüyorum, belki yazın o da bitirmek için, genel olarak rengini pek beğenmedim, 3 kat sürüşünü beğenmedim, kuruması çok yavaş beğenmedim, ııııhhhhhh genel olarak Bizımla Diğılsın demek istiyorummm :)))))
Öpücükler benden...

2 yorum:

  1. Aslında çok tatlı durmuş ama ben de 3 kat sürülmesi gereken ojeleri hiç sevmiyorum. Hem vakit kaybı hem kurumuyor, kolay bozuluyor filan ohoooo:/ :)

    YanıtlaSil

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey