24 Aralık 2014 Çarşamba

Essence Lash Princess Volume Mascara

Merhaba,
Bugün ambalajına bayılarak aldığım Essence kış koleksiyonundan Lash Princess Volume Mascara 'dan bahsetmek istiyorum sizlere :)
Ama baksanıza çok şirin bir ambalajı yok mu?


Öncelikle fırça yapısından bahsetmem lazım, çünkü kobra yılanı gibi kıvır kıvır bir yapıda :) Ama öyle gerçekten, yoğun volume vermeyi vaadediyor, fırçanın yapısı itibariyle orta kirpiklere maskarayı sürerken kenardaki küçük kirpiklerinizi de kavrıyor, hem de bulaşma yapmadan. Bu özelliği gerçekten iyi düşünülmüş, kullanım açısından büyük kolaylık.


Maskaralara karşı inanılmaz bir zaafım var, hepsini alıp denemek isterim gerçekten :)
Ben bu maskarayı da tamamen ambalajı için ve denemek için almıştım, önceden bir bilgim yoktu, birkaç sefer kullandım, nasıl sürülüyor, kalıcılığı nasıl, temizlenmesi zor mu? bulaşma yapıyor mu?
Rahatsızlık veriyor mu? En önemlisi hacim veriyor mu?

Burda gördüğünüz gibi minnak kirpiklerim var :) Bu arada kaşlarım için kusuruma bakmayın, biraz şekillendirme için bilerek uzatmaya bıraktım. Hani yani ben diyim de sonra arkamdan laf çıkmasın :))))) 
Bu da maskaralı halim;


Gelin birlikte yukarıdaki sorularımı cevaplayalım:)

Nasıl sürülüyor? Fırçası ile gerçekten sürümü kolay, gördüğünüz gibi kenardaki kirpiklere de kendi ulaşıp kavrıyor.
Kalıcılığı Nasıl? Ben sabah sürüp çıkmıştım ve öğlen vakti baktığımda yarısı gözümden akıp gitmişti :( maalesef bu konuda çok yeterli gelmedi bana.
Temizlenmesi Zor mu? Evet akşam eve gittiğimde kalan artıklar kirpiklerime yapıştığı için temizleme sütü ile nazikçe ovarak çıkardım ama zorladı beni, bu da biraz eksi:(
Bulaşma Yapıyor mu? Evet resimde de görüldüğü gibi sürüş sırasında kirpiklerimi birbirine yapıştırdı ve topak topak bir görüntü verdi, yine fırçayı sürerken sağa sola yapıp ayırmaya çalıştıysam da sonuç bu :)
Hacim Veriyor mu? Evet :) işte buna evet derim, yani bakarsak eğer günlük kullanımda rahatlıkla yetecek bir performansı var, her güne kullanırım ben bunu. Ama özel bir makyaj yapacaksanız tavsiye etmem, yeterli gelmeyebilir.
Siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyorum :)
Fiyat: 12,25 TL

0 yorum:

Yorum Gönder

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey