23 Aralık 2014 Salı

Biten Ürünlerim #1

Merhabaaaaa :)
Gördüğünüz gibi #1 yani ilk bitenler yazımla karşınızdayım :) Bugüne kadar ha şimdi ha sonra diye diye topladığım tüm biten ürünlerimi artık tembelliğimden feragat ederek yazmaya karar verdim.
Şaka bir yana gerçekten birikmişler çok güldüm kendime :)

Kısaca hemen başlamak istiyorum.

1- Şelale Aseton - Sürekli kullandığım bir aseton bu sefer ki kokuluydu ama kokusuzları tercih edicem artık.
2 - Activar Sample - Geçen gün Narecza.com dan gelen paketimden çıkan bir deneme kremiydi, tek seferlik sürdüm ve sanırım aşık oldum :) Bu ürün birçok ünlünün de tercih ettiği bir ürün, normal boyunu araştırıp, ürünle ilgili bilgi sahibi olucam, kafaya koydum :)
3- Elidor ışıltılı parlaklık veren şampuan - Ara ara kullandığım bir ürün ama bir daha almamaya karar verdim, saçlarıma artık iyi gelmediğini ve cansızlaştırdığını düşünüyorum, şu an zaten başka bir şampuan kullanıyorum.
4- Loreal Elseve Onarıcı Şampuan - Bu da bir kere kullandığım bir şampuan oldu, aslında kokusu ve yapısı hoşuma gitti, saç dökülmelerini azaltır canlılık verir demişlerdi ama sanırım benim saçlar çok saçaklı bir türlü iyi geldiğini görmedim :(


5- OC Eight Mattifying Gel -Yazısını daha önce de yazmıştım tık tık
Sabahları makyaj altına sürdüğüm silikon yapısıyla cildimi rahatlatma hissiyle memnun kaldığım bir ürün oldu.
6 - Max Factor False Lash Effect Mascara - Bir arkadaşımın önerisi ile aldığım ve hatta onun kullanımını da post olarak yayınladığım bir üründü kendisi hatırlamak için tık tık, inanılmaz memnun kalmıştım. Bir daha almadım şimdi düşünüyorum da niye almadım acaba? Başka rimeller girince araya kaldı sanırım :) Ama gerçekten önereceğim bir maskara ...

7- Kiehls Midnight Recovery Eye Sample - Bu kremi mağaza ziyaretimde vermişlerdi, gece yatmadan 2 sefer göz altlarıma uyguladım, tabi ki birşey anlamadım ama Kiehls ürünleri malumunuz bir çok kişi tarafından beğenilen, performanslarını kanıtlamış ürünler :)
8 - BBW El Kremi - Bu minnak şeye bakmayın siz, öyle güzel bir kokusu var ki, BBW indiriminde 5-6 tane farklı özlü el kremlerinden almıştım, birkaçını hediye ettim, 3 ü de ben de kalmıştı, at çantaya çık, sür eline parfüm gibi koksun :) bayılıyorum ilk fırsatta tekrar alacağım :) Hatırlamak isterseniz tık tık

9 - Garnier BB Cream - Kendisi tamamen vazgeçilmezim tekrar tekrar yedekli kullandığım bir ürün. Belki dikkat etmişsinizdir, çoğu yazımda da belirttiğim üzere hassas olan cildime pek fondöten sürmüyorum, tercih etmiyorum, sürekli BB kremimi sürüyorum ve hep aynı kremi kullanıyorum, tonu da yapısı da tam benlik.
Tabi ki yazısını daha önce yazmıştım hatırlamak için tık tık

İşte böyle şekerler ilk bitenler yazımı da yazmış oldum, kendimi alkışlıyorum :)
Ve tabi ki sizlerin yorumlarını da çok merak ediyorum :)

2 yorum:

Copyright © 2015 Yasemin Şengül - Makyaj / Moda / Seyahat ve hayata dair herşey