Missha The Style Mono Touch Shadow

Merhaba,
Size bugün minnacık ama tam anlamıyla aşık olduğum bir fardan bahsetmek istiyorum
Missha The Style Mono Touch Shadow  - OBR02

Bir kenara koyup unuttuğum ve sonrasında pişman olduğum bu tekli far, tam anlamıyla gönlümü fethetti. Bu post bol resim içermektedir şimdiden söyliyim :)

Kahve bakır tonlarındaki farımın içinde gördüğünüz gibi kızıl, sarı dokunuşlar da mevcut, ana yapısı kahve olsa da ışığa göre altın bronz tonlara dönmesi kolay olabiliyor.

Kendisi böyle tekli far ambalajında, açıkçası ben Missha nın farlarını bilmiyordum ta ki bir etkinlikte hediye olarak benimle beraber eve gelene kadar, açık tonlusunu da maalesef arkadaşıma kaptırdım :)


Tozutma problemi olmayan, tam anlamıyla bazsız bile rengi veren ve benim tam da bu mevsimde sık sık kullandığım bir ton.

Hatta eğer Nude Tude palet kullananlarınız varsa orda bu tona benzer renklerin olduğunu hatırlayacaklardır.
Bilmeyenler için hatırlatma yapmak istedim, ben Nude Tude daki bu tonları da severek ve sıklıkla kullanıyordum zaten,


Sophisticated ve Seductive tonlarının karışımı ,
ve Silly tonuna da yakın. Gördüğünüz gibi bu tonlar da tam bu mevsimlik:)

Verdiği hafif ışıltıları burda da görebilirsiniz. Aman aman bi sim yok kendinden minik ışıltılar katılmış ki bence çok güzel olmuş :)
Gelelim uygulamalarıma , öncelikle dün inst. hesabımda farı yakından yani en üstteki resmi ile paylaştığımda çok fazla beğeni aldı, gözde duruşunu görmek istediler (e haliyle) akşam vakti ışıktan etkileneceği için çekim yapsam da gündüzü de bekledim.
Şimdi hepsini sıralayacağım sizlere, umarım beğenirsiniz.
Resimlerden önce 2 nokta var belirtmek istediğim, farın altına baz uygulamadım, kaşımın hemen altına birleşimi sağlaması için yine Nude Tude paletinden aşağıdaki Stubborn tonunu uyguladım, siz stand-offish tonunu da uygulayabilirsiniz.


Bir de bana gülmeyin ama ben göz farlarını küçük far fırçası ile uygulayamıyorum maalesef bana göre çok kullanışlı güzel bir sürüş olmuyor, yine güleceksiniz ama genelde RT foundation brush ı tercih ediyorum, kesik uçlu olduğundan gözüme tam oturuyor ve rengi de emmediği için dağıtmadan güzelce sürüyorum. 
Böylece bir sırrımı da söylemiş oldum:)))))

İşte tam da bahsettiğim tablo bu :)
Uygulamalarım hem akşam hem de gündüz oldu, flashsız ama çok iyi çıkmadılar, yine de okuduğunuz için şimdiden teşekkürler şekerler...Bu farıma da uygun bugün ki ojemle size veda ediyorum, umarım sıkılmadınız....

Sevgiler,

8 yorum:

 1. Farın rengine bayıldım,görseller de çok açıklayıcı.Ellerine sağlık :)

  YanıtlaSil
 2. Ayyy acayip güzelmiş! Missha'nın mağazasında gezerken ben de tekli farları mıncıklamış baya beğenmiştim ama tekli far almicam diye söz verdim kendime o yüzden almıyoruum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya diğer renkleri de merak ettim ben, bir gün gidicem mağazaya ben de:)

   Sil
 3. sihirli bir renk :) çok tatlı

  YanıtlaSil

Recent

recentposts

Random

randomposts